Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál? FONTOS

Figyelt kérdés
16 éves vook... sajnos seanyám seapám nagyanyámnál élek és nncs pénzem ezért kiálltam a sarokra.. 5000/alkakom... neked megérek annyit?? irj vagy kérdezz és válaszolok MINDENRE.
2011. júl. 27. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
megérsz
2011. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
számíts rá hogy ilyen kérdés miatt rengeteg hideget fogsz kapni. És megfogom érteni. Habár szerintem ez egy kamu kérdés.
2011. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Múltkor volt a TV-ben egy 14 éves csajszi aki csak azért mert még nagyon fiatal baromi drágán "dolgozhatott". Az 5000 még a leélt agyonhasznált 50 éves k*rváknál is alasony összeg, szóval bőven feltornázhatod 15/fél óra körülre.


Persze nem bíztatlak mert 18 éven aluli vagy, és mint olyan még gyerek. Arról nem is beszélve, hogy inkább dolgozz valamit...

2011. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy erre kényszerülsz! Biztos nincs más lehetőséged? Amúgy simán megérsz ennyit, én támogatnálak!


Melyik megyében vagy?

2011. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pest megye ...
2011. júl. 27. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
5000/alkalom nagyon kevés, így nem is nagyon éri meg... azért nehéz elképzelni, hogy más munkát nem találtál így nyáron.
2011. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pest megyében 16 évesen kezdőként meg aztán bőven nyomhatod feljebb az árat!
2011. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
FAKE.....
2011. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%
Csak addig csináld amig tanulásra kell a pénz.Ha nem tanulsz inkább melózz valami mást mert sosem lesz rendes életed ezután. Egyébként olcsó vagy szerinte. Tizes alatt ne csináld!
2011. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Mert nem költenék ilyenre, még akkor sem, ha még nem voltam lánnyal. Inkább várok és próbálok ismerkedni. Másik meg nem is ismerlek és nem tudom, hogy nézel ki. Mire kell a pénz ennyire 16 évesen, hogy ezt a módját választod a pénz szerzésnek. Diák munkát is vállalhatnál nem? Nagymamád gondolom nem tudjam? Mindenesetre én nem ítéllek el egy kicsit se, se így se úgy ha az ismerősöm lennél. De ahogy a többiek írtál, nyugodtan kérhetsz 10-15 ezret is és igen hivatkozhatsz arra, hogy kis korú vagy és amúgy is vannak akik ennyiért "dolgoznak".

19F

2011. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!