Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal minden nap beszélünk telefonon. Tegnap nem hívott, írtam neki sms-t nem írt vissza. Ma hívtam nem vette fel, írtam neki hogy "Nagyon partyzhatnékom van, elmegyünk-e valahova" Mégcsak nem is válaszolt.

Most hívott barátnőm, hogy ott van a szokott helyen. Egyedül jött és bulizik!

Ez mégis mi? Csütörtökön még egész nap együtt voltunk, semmi baja nem volt. Nagyon jól megvoltunk, mégcsak nem is veszekedtünk. Most pedig még annyit se érdemlek, hogy megmondja hol van.

Nem zavar, ha nélkülem jár szórakozni, csak mostanában mindig itthon hagy ez a 4. hét hogy nélkülem megy bulizni. Én vagy itthon voltam vagy barátnőimmel de szivesebben lettem volna vele. Mindig előre megbeszéltük.

Nem értem miért csinálta ezt.

1 éve vagyunk együtt! Most mit csináljak?


2011. júl. 30. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is minden nap beszélünk, bár mi bulizni nem járunk, így nem az zavarna, hogy egyedül ment el, hanem hogy nem vette fel a telefont, nem válaszolt, és nem hívott Ő se, ÉS hogy nélkülem elment valahová, amiről még csak nem is szólt. Nem azért, mert nem mehet el nélkülem, hanem mert majdnem 4 éve vagyunk együtt és mindig mindent megbeszélünk, mindig tudjuk merre jár és mit csinál a másik és szívesen meséljük el a napunkat...

Nagyon rosszul esne, és nem tudnám mire vélni ezt a viselkedést. Én ebben az esetben elmennék hozzá és otthon várnám valami szexi cuccban... De nem engedném, hogy hozzám nyúljon és leülnék vele megbeszélni, hogy mi ez a hirtelen változás... Ha sikerül megbeszélni, akkor hozzám nyúlhat, ha nem, akkor megyek nélküle valahová...

20/L

2011. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sexi cuccban menjek el hozzá? Én épp azon gondolkodom, hogy kidobom sms-be mielött megcsalna!

Nem először fordul elő, hogy hirtelen semmi indok nélkül külön utakon jár, nem foglalkozva azzal, hogy én itthon aggódom érte, vagy épp azt se tudom hol van.

Aztán pedig eszébe jut, hogy van egy barátnője is pitizik pár napot és elvan felejtve minden...csakhogy nálam itt telt be a pohár.

Nem akarom megbeszélni vele, mert már ezerszer megbeszéltük mindent megígér és semmi változás.

2011. júl. 31. 00:03
 3/6 anonim ***** válasza:

23:59

de aljas:D

megy az érzelmi zsarolás nálad is, büszke lehetsz magadra

2011. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, hogy ezt csinálNÁm, mivel majdnem 4 év után eléggé meglepő lenne, ha ilyet csinálna a barátom.

A kérdező nem írta, hogy NRM ez az 1. eset, és abból, hogy képes lenne smsben kidobni, és fél, hogy a barátja megcsalja, arra következtetek, hogy nem szerelmes belé igazán, úgy pedig nem látom értelmét kapcsolatnak.

Én SOHA nem zsarolnám érzelmileg a páromat, nem tettem soha, és nem is fogom. Szerelmes vagyok belé, Ő is belém, és emiatt van az, hogy nem bírunk ki egy apot úgy, hogy ne tudjunk a másikról semmit... Ő találta ki, hogy felhív minden reggel megkérdezni, hogy aludtam, minden este jó éjszakát kívánni... Napközben pedig majdnemhogy felváltva hívjuk a másikat, hogy milyen napja volt, de sokszor előfordul, hogy Ő felhív elmesélni, hogy épp mit ebédelt, vagy valami érdekeset látott, vagy csak úgy, mert hiányzom neki... Soha nem köteleztem rá, hogy hívjon minden nap, egyszerűen kialakult, mióta ingyen beszélünk telefonon. És a kapcsolatunk elején soha sehová nem akart menni nélkülem, én noszogattam addig, míg végül mostanra hajlandó néha nélkülem is elmenni meginni a haverokkal egy sört...

Ne haragudj kérdező az offért, de kicsit kiakasztott, hogy az írták rám, hogy érzelmileg zsarolom a barátomat, mikor én csak érte élek, és minden vágyam, hogy Őt boldoggá tegyem egy életen át.

2011. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*NEM
2011. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent megígért és megint ugyanazt csinálta, akkor már szerintem ne adj neki több esélyt.
2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!