Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valakinek szexuális kisugárzása van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire hogy van!
2011. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze, egy csomó szexi nő mászkál az utcán kint nyáron főleg.
2011. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen, férfiban az izmos, nőben a nagy, feszes mellű.
2011. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy van.Itt vagyok én.Minden egyes pasi azt mondta rám h oriási szexuális kisugárzásom van.De engem ez nem érdekel csak az hogy a pasim így érzi e vagy sem:)
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Jó addig én is gndoltam,hogy kisugárzása van valakinek,de nem tudom, voltak már olyan pasik akik egyenesen meg voltak veszve azért,hogy lefeküdhessenek velem,pedig nem vagyok egy nagy "pasicsábász":D Szóval ezért érdekelt:)
2011. júl. 27. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 28 éves férfi ismerősöm,aki első ránézésre csúnyácskának (arcra is,testre is) mondható,de ha az ember kicsit megismeri,akkor rájön,h olyan szexuális kisugárzása van a palinak,hogy minden lánynak nedves lesz a bugyija a közelében. Pedig semmi extrát nem csinál...ez vmi megmagyarázhatatlan dolog lehet,de biztos,h nem csak én érzem,hiszen több közös ismerősünkkel (lányokkal) beszéltem már erről :)


Lényeg a lényeg,h van ilyen!

2011. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze az ilyen emberek hátára rá szokták írni hogy "sugárveszély-ne gyere közel mert sugármérgezést kapsz!"
2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak persze
2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feromon.
2011. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!