Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy beteg vagyok? Csak tudni szeretném, más is volt-e így.

Figyelt kérdés

A barátom már 1 éve szakított velem, pont tavaly nyáron.Nagyon szerelmes voltam belé, és vagyok most is, és nem tudom feldolgozni a szakítást. Nem volt lezárva rendesen a kapcsolat, iwiw-en írt egy üzenetet, hogy vége.

Azóta is minden nap szinte minden percében rágondolok, mert iszonyatosan hiányzik. Mindent megpróbáltam, hogy ne gondoljak rá mindig, de nem sikerül. Kissé belebetegedtem, ráadásul azóta sem beszéltünk.

Mit csináljak? Nagyon vágyom rá, ő volt az első szerelmem.

Nagyon szerettük egymást, és ő is engem, akármennyire hihetetlen.

De már betegesen sokat gondolok rá, és nem tudok belőle kiszeretni.

17/L ő 16/F


2011. jún. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj, de drága vagy! Ilyen nőt akarok én is. Csak nálam meg az a baj, hogy akibe beleszeretek az nem érez irántam viszont így.


Pedig jobb lesz, ha megpróbálsz másra gondolni, hidd el így csak szenvedni fogsz! Én már csak tudom sajnos. :(

2011. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, hogy próbáld elfelejteni, lehet nehéz, de sikerülni fog. Még ezt tudom ajánlani, ez engem megnyugtat. http://www.youtube.com/watch?v=2Yu3wKR7ZuY&feature=artist
2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VODKA0710 ***** válasza:
És ha megint összejönnétek? Vagy az nem opció?
2011. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én örülnék neki, de azóta nem mertem vele beszélni, mert állítása szerint kiszeretett belőlem.

De szívesen visszahódítanám. Ha van tipped, kérlek írd le, bármit megtennék érte!!

2011. jún. 17. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!