Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Teljesen leépíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Teljesen leépíti az önbizalmam!

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon figyeltem magamra, a megjelenésemre. Én voltam a társaság középpontja, állandó elismerő bókokat kaptam férfiaktól, barátnőim mindig irigykedtek rám.

Amióta összejöttem párommal, ennek már több mint 1 éve az önbizalmamból semmi nem maradt. Barátaim nem ismernek rám, azt mondják elveszítettem a tartásom a "ragyogásom" és ezért páromat hibáztatják.

Párom állandóan flörtöl mellettem, dicsérget idegen nőket/ismerős nőket engem soha.

Akár ott vagyok mellette, akár facebookon állandóan flörtöl. Már számtalanszor próbáltam vele erről beszélni, de meg se érti amit mondok. Azt mondja velem van, nem kell neki más. Ez csak szórakozás a részéről nem jelent semmit. Engem szeret.

Annyira megalázó, hogy itt vagyok neki én mindennél jobban szeretem és ő mégis képes nőkkel flörtölni.(És teljesen mindegy, hogy szép vagy ronda, csak nő legyen) Volt amikor azt is mondta, hogy ő ezektől a "hódoloktól" szerzi az önbizalmát. Az persze nem zavarja, hogy az én önbizalmamat pedig így építi le

Azt mondja ugyis tudom, hogy jól nézek ki. Mégha nagyon kicsinosítom magam, különböző alkalmakra akkor se képes egy dicsérő szót sem mondani. (Ő is meglehetősen jól néz ki, és persze kellő egoval is rendelkezik.)

Férfiaktól továbbra is kapom az elismerő megjegyzéseket, de engem azok már nem érdekelnek. Páromnak akarok tetszeni és azt érzem neki soha nem leszek elég jó.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám, de mint a szart! Ha folyamatosan flörtölne másokkal, aztán mondaná, hogy ez csak szórakozás?! Anyját! Velem ugyan ne szórakozzon, dobd őt a francba, ha nem tudja megérteni, hogy ez neked rosszul esik..!
2011. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Szerintem ez a férfi nem érdemel meg téged!
2011. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd lapátra. Nekem is volt hasonló. Nem vagyok az a ruhamániás, sminkelős csaj, de mindig is helyes lánynak éreztem magam, jól éreztem magam a bőrömben. Az exemnek ez nem nagyon jött be. Vettem csinos ruhákat, rászoktam az arcfestésre, hajvasalás, egyebek, de sose volt eléggé jó. 7 hónap kapcsolat alatt háromszor, ha mondta, hogy szép vagyok, de azt is olyan félvállról.


Az utcán ha jöttek szembe lányok, megnézte őket, bár ez engem nem nagyon izgatott (én is meg-meg bámultam egy-egy helyes férfit). Viszont folyton az orrom alá dörgölte, hogy a szembe jövő csajok őt hogy megbámulják. Úgy jött haza bulikból, hogy sorolta, hogy hány csaj akart vele kikezdeni és melyik hogy nézett ki. Dicsérgette a havercsajait (rendszeresen) és még az én barátnőimet is. Engem meg mondom, alig-alig.


Életem legjobb döntése volt elszakadni ettől a beképzelt majomtól! Szóval gondold át!

22L


ja még valami: ha nincs önbizalma akkor hogy lehet ego a te párod???

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek akar másoknak tetszeni, ha csak te kellesz neki?
2011. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, még ma tedd lapátra!!! Nem érdemel meg.
2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mivel mindketten az önbizalmatokat a külső világból szerzitek, ezért a belső világotok nem elég fejlett, hogy önmagatokban ismerjétek fel a szépséget és az örömöt. Az, hogy ez idegesít téged roppant egyszerű és egyben paradoxon. Pontosan azt csinálod mint ő, csak más fronton. Ha meg kedves lenne hozzád, és ő adna önbizalmat akkor amikor te rászorulsz, akkor úgy éreznéd, na ez "megvolt" ő is szépnek tökéletesnek lát jöhet a következő kihívás... Amíg ilyen addig bizonyítani akarsz neki, hogy te vagy a legszebb, amíg leszarja a fejed, te futsz utána... Nincs mit tenni, egy rendes pasival, te nem tudnál kijönni, mert ő más fajta hiányosságaidra hívná fel a figyelmedet és hamar elmérgesedne a viszony köztetek. Nem ítélkezem, mert nincs jogom, csak előbb nézz körül magadban és utána keresd az okokat. És ha van egy kis eszed, akkor túl lepsz rajta, olyat keresel aki mellett szabadon önmagad lehetsz és valóban élvezheted az életedet korlátok nélkül... ám ez a legtöbb embernek nem való.. a szabadság nagyobb börtön, mert nem tudja mit is kezdjen vele...
2011. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!