Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vár, nem is szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vár, nem is szeret? Párommal tavaly szakítottunk, amikor kiment külföldre dolgozni. Tudni kell, hogy nem csaltuk meg egymást és elsők voltunk egymás életében.

Figyelt kérdés
Amikor kiutazott, elmentem egy nőgyógyászati vizsgálatra, és ott kimutattak egy betegséget, amit tőle kaptam. HPV-vírusfertőzést kaptam.A dologban az a csavar, hogy megkeresett, írt, hogy rájött, hogy szeret, menjek ki hozzá. Én viszont nem tudok kimenni, amíg meg nem vizsgáltatta magát, hogy elmúlt-e már neki a fertőzése, vagy sem. Elmondtam neki. Neki még 5 hónap mire hazajön, és azt mondta, nem tud annyit várni és ez a kapcsolatunkba is kerülhet. Szerintem jól cselekszem, hogy nem megyek ki, és ha nem vár meg, akkor nem is szeret. persze, tudom, hogy a magány, testiség, társ nélkül egy pasinak nagyon rossz. Mit tennétek? Ha nem vár, nem is szeret?
2011. júl. 27. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"Én viszont nem tudok kimenni, amíg meg nem vizsgáltatta magát, hogy elmúlt-e már neki a fertőzése, vagy sem."


Miért, ha fertőzött akkor nem indul repülő külföldre vagy mi?

2011. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pf....

Addig nem leszek vele újra, amíg ki nem derül róla, hogy nincs fertőzése.

2011. júl. 27. 15:21
 3/4 gr. Shadow ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Mennyit kell várni?

Ameddig haza nem jön addig nem tudsz utána menni? (ezt meg hogy?)

Ameddig ki nem vizsgálják, addig vesztegzár alatt van az ország?

Egyébként meg elég érdekes hozzáállás hogy várakozással kell bizonyítani...

2011. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és csak dugni mennél utána? Gumi nélkül? Nem igazán értem mi a problémád. Ha szereted, akkor menj utána és vidd el vizsgálatra. Ha nem szereted hagyd el, ennyire egyszerű. Vagy ha beteg akkor már nem is szereted?
2011. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!