Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tesztelik a nők a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tesztelik a nők a pasikat?

Figyelt kérdés

Pl tesztelik hogy kitartó e a pasi

De még mit szoktak és hogyan?


2011. júl. 27. 15:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
elso randin is szoktak megfigyelik mennyire udvarias figyelmes, kommunikativ , mennyire magabiztos.ez alapján döntenek lesz e második . én igy szoktam cinálni 17 l
2011. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
csinálni
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Minden no tesztel, tobbnyire tudat alatt. Beledkot, tesz egy megjegyzest rolad, kritizal, stb es figyeli a reakcioidat. Neha eszre sem veszed, neha baromi erosen "beszolnak" neked. Ha megorzod a higgadtsagodat akkor atmesz a teszten.
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
napietus.blog.hu és Smartguy86 ez hülyeség! Egy normális nő tesztel. Én is tesztelem a nőket, mert nem választok egy hülye tyúkot vagy egy k*rvát. Talán ti nem felelnétek meg a teszteknek? Hát az már a ti bajotok:) Az már tényleg gáz.
2011. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 napietus ***** válasza:
aki engem tesztelni próbálna, az el si bukna az ÉN tesztemen :D és kiszúrom,mert van agyam.
2011. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Ja értem. Okos tojás vagy:) te nem buksz meg sose, de a nő igen. Ez tiszta sor:)
2011. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 napietus ***** válasza:
én vagyok a nő :D
2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Aha te vagy A nő:) A nő vagy:) én meg A férfi:D
2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 napietus ***** válasza:
nem beszéled a nyelvet. a névelő itt nem az alany kiemelésére szolgál, hanem a szintén névelős főnevű kérdésedre adott válasz. mindegy. menni fog, a nyolcévesek többségének nem okoz problémát a kérdés-válasz nyelvtana.
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
De a névelő pont kiemeli a főnevet:S ezt a nyolc évesek is tudják:)
2011. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!