Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tesztelik a nők a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tesztelik a nők a pasikat?

Figyelt kérdés

Pl tesztelik hogy kitartó e a pasi

De még mit szoktak és hogyan?


2011. júl. 27. 15:49
1 2 3 4
 21/34 napietus ***** válasza:
szövegkörnyezettől függ, milyen módon. mind1.
2011. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Amúgy is névelő kiemeli az alanyt bármilyen szituációból, mert a, az névelő arra utal míg a határozatlan nevelő nem konkrét személyre utal.
2011. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
De tényleg mindegy, mert én vagy a férfi vagy egy férfi?:O Nem mindegyXD
2011. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
én vagyok*
2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 napietus ***** válasza:
"te nem buksz meg sose, de a nő igen." ezt írtad. erre válaszoltam azt, hogy "én vagyok a nő" tehát, ha értenéd a nyelvet, tudnád, hogy ez arra volt válasz, hogy nem a férfi, hanem a nő. a vázolt szituációban, nem általánosságban A nő, mint ahogy azt a következő válaszban próbáltad sugallni. a csúsztatás sem megy, nemcsak a nyelvtudás, igen átlátszó módon csinálod. egyébként sem ez volt a kérdés, sem a téme, csak terelsz itt, mert meglepett, hogy egy nő is tud értelmesen gondolkodni, és ezzel összedőlt a "rohadtszemétpasicsakanőbukhatmeg" érvelésed, mint a kártyavár.
2011. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ neked elmentek otthonrólXD De egy beképzelt nő vagy:D Nem voltál te olyan nyelvtanból látom, de se baj. Nem a férfiak buknak meg nálad hanem te buksz meg náluk! Nálam már eleve rég lehúztad a rólad. A legelső mondatoddal:) Csak okoskodsz:S
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
lehúztad a rolót akart lenni csak gyorsan gépeltem le
2011. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 napietus ***** válasza:
lehúztam a rólad? hogymi :D? namindegy, nekem már van férjem, és nem 1 tesztelgetős kis idióta. hála Istennek :D (és a saját emberismeretemnek)
2011. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 napietus ***** válasza:
gondoltam...
2011. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ó hát másoljak a te írásodból én is hibákat?:D Nyugi van édes:) A tiédben több helyesírási hibát találniXD Nem hiszed? Bamba vagy mint egy tyúk. Észre vetted, hogy én helyesen használom a névelőket?:O Mert nem buktam meg nyelvtanból!:)
2011. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!