Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A ferfiak hogyan tesztelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak hogyan tesztelik a noket?

Figyelt kérdés

Tehat en arra lennek kivanyi hogy mi firfiak hogyan tesztelunk egy not? en azt tudom hogy a nok hogy tesztelnek minket, de azt nem hogy mi hogyan teszteljuk oket. Valaki tudna segiteni ?


Elore is koszonom


2010. ápr. 13. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akarsz szexelni?"


ha nemet mondd akkor nem szexelhetünk velük, ha viszont igent mondd akkor mehet a menet. persze ez sem 100%-os.

2010. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elhívom Counter Strike-ozni, ha pancser akkor elhajtom, ha tudja csinálni akkor meghagyom, de ha jobb nálam akkor is elhajtom.
2010. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első kommentelő ha nekem ilyen kérdést tenne fel egy nő és tetszene nem haboznék XD
2010. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt gondolom:)
2010. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sehogy. ez női szokás :)
2010. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz tesztelni?

Én általában fel szoktam egy kicsit idegesíteni a csajokat, majd ha kicsit is a hiszti jelei jelentkeznek, akkor lecseszem őket, hogy hisztis kislányok. A reakcióból siokmindent ki lehet deríteni, és általában bejön, pozitív a reakció, persze mellé kell a humor is, nem sértegetni kell csak pimaszkodni kicist.

2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:38


Hogy erted? Mivel bosszantani ? Tudnal peldakat mondani?

De rendes valaszokat adjatok legyszi, csak 19:38 irt valami erdekeset a tobbiek csak el szorakoztak a temat.

2010. ápr. 14. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:

idegesiteni* ("bosszantani" helyett:P)

Elirtam

2010. ápr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!