Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel vagy ne engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel vagy ne engedjem elmenni?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány aki nagyon megtetszett,el is kezdtem a közeledést,ami úgy látszott jó úton halad,közben kiderült hogy volt egy 4 éves kapcsolata aminek a vége az lett hogy annyira kikészült tőle hogy orvoshoz is kelett járnia és nagyon fél hogy esetleg átverem hogy csalódnia kell.Sikerült addig eljutni hogy kimondhattam hogy ő kell nekem úgy látszott örül neki bár éreztem h bizonytalan,mikor megcsókoltam éreztem h tetszik neki utánna már kimerte mondani hogy együtt vagyunk de aztán valaki bedobta neki hogy én mást is széditek,annyira nem értettem miről beszél hogy kissé megharagudtam hogy letámadott vele és látszott rajta nem teljesen hisz nekem.Ekkor egy picit vissza vonultam mert amiket neki mondtam azokkal csak úgy nem dobálozok bárkinek és szarul esett hogy más szavában jobban bízik aztán rájöttem hogy valahogy meg kellett volna győznöm még akkor hogy csak őt akarom,de mire oda jutottam ő már úgy érezte hogy nem akarja az egészet hogy megint szenvedni fog és hogy hagyjuk itt abba,látta rajtam hogy engem ez eléggé levert,próbáltam meggyőzni hogy nem csak kalandozni akarok vele és hogy azt hiszem szeretem de mégsem győzte meg,mikor kérdeztem hogy komolyan gondolod elég ridegen válaszolta hogy igen,mert erre nincs felkészülve,kicsit azt éreztem mintha csak játszott volna de egy kicsivel késöbb próbáltam megint meggyőzni de akkor is az volt a válasza hogy felejtsük el,de a szemében mintha azt láttam volna hogy ezt kényszerből mondja és mintha sirni akarna,aztán hirtelen elköszönt.

Nem tudom hogy mivan nem tetszem neki eléggé vagy ez most tényleg komoly hogy valaki ennyire féljen a csalódástól,hogy annyira kikészült hogy már érzelmes dolgokat sem képes hallgatni hogy tv-t se néz hogy ne lásson ilyeneket.

Nem egy szétszórt,ostoba liba,teljesen komoly,érzékeny lány.Szóval ha más mondana ilyeneket kinevetném,de ebben az esetben eléggé érdekes.

Nem akarom elengedni de hülyét sem akarok csinálni magamból vagy megbántani azzal hogy nem tartom tiszteletben az érzéseit.

Mit tegyek?Ne kiméljetek!


2011. okt. 12. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel,próbálkozz nála.
2011. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!