Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatér még hozzám?

Figyelt kérdés
El kellett mennem 9 napra, a barátnom utolsó szavai: nagyon szeretlek, nagyon fogsz hiányozni. Nem léphettem kapcsolatba vele még telefonon se. Hazajottem, kimentunk és szakítot velem. Akkor azt álította, hogy nincs benne más pasi, csak már nem szeret. Ennek tobb mint egy hete. Kicsit utánajártam, és megtudtam, hogy irogat egy ideje egy másik városbelivel. Pár dolgot megtudtam róla (kitetovált, kigyúrt, ami mind szép, de minden csajnak csapja a szelet). Ismerem az excsajom, és tudom, hogy csalódni fog benne, mert ilyen esetek már voltak elottem is, és nekem is mondta, hogy én voltam eddig az elso rendes barátja. Miután kiábrándul a csávóból, és megint nem lesz senki, visszatérne mog hozzám? Foleg csajok véleményét kérem, életkorral. 15/F
2011. júl. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nőböl van. Ha megdugathatja magát ezer kannal akkor miért jönne vissza hozzád? Majd mint a gyk-s csajok többsége nemsokár összejön egy 40 éves pasival, majd miután kiábrándult belőle elsírja a válladon a bánatát aztán meg összejön egy focicsapattal.


Szerintem próbáld meg elfelejteni, mindenképpen jobban jársz vele. Nagyjából hasonló szituban voltam, egy évet vártam a lányra, de ezidő alatt kb két focicsapat ment keresztül rajta, folytatása meg nem lett a történetnek soha.

2011. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csak pillanatnyi fellángolás a kinézete miatt,az is lehet hogy megunt téged.De te ismered őtet,te tudhatod mennyire volt nagy a szerelem....

Ha igazán szeretett volna nem szakitott volna,és ha 1 hét eltelt,és csak jelét se adta annak h hiányzol neki v iesmi..akk sajnálom de nem hiszem h még vissza kapod

És egyébként meg te jobbat érdemelsz,mert ha most szakitott 1 másikér vld,akk ha kibékültök megint megteszi...


17/L

2011. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem hogy az első picit durván fogalmazott,ám igaza van,vannak akik olyanok,csak te tudhatod mien az exed...

Ha megéri h várj akk várj,ha meg nem akk nem


11:08 voltam

2011. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szépen
2011. júl. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!