Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos végleg vége van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos végleg vége van a kapcsolatunknak a barátnőmmel. Felejtsem el? Van arra esély, hogy visszatér még hozzám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egyszer szakitottunk aztán ugy volt hogy mégis szeretné folytatni, de ma már Azt mondta hogy ő már nem szeretné ha ujbol kezdenénk, mert csak barátként érez irántam és nem látja értelmét hogy ujra kezdjük. Azt mondja nem jó felmelegiteni a szerelmet. Probáltam meggyőzni hogy probáljuk meg ujbol és majd az ugyis kiderül hogy működik e a kapcsolat vagy sem. De hiába mondtam neki. Nem akarja folytatni, ugy érzi hogy nem működne. Ugyhogy sajnos ennyi volt. Mondtam neki hogy akkor jobb nem találkozni és beszélni többet. Azt mondta hogy ő a barátságát tudja csak felajánlani nekem. De az nekem nem lenne jó ha barátok maradnánk, én ugyanugy szerelmes lennék belé, és csak kinozna az hogy nem lehetünk eggyütt... Régen nagyon szerelmes volt belém, de egyszeráen csak ugy elmult a szerelem, azt mondja, de nem biztos magába. Bizonytalan tipus, és sajnos nincs senki akivel megbeszélhetné a problémáit...
2008. nov. 3. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:
szoval senki sem tud semmit ehhez irni...
2008. nov. 3. 23:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret, akkor ne erőltesd, biztosan oka van annak, hogy szakítani akar, ha te még szereted őt, legyen annyi tiszteleted iránta, hogy tiszteletben tartod az érzéseit, megpróbálsz vele nem haragban elválni. Hidd el, ha azt is mondaná, hogy szeret, de nem így van, csak miattad lennétek együtt, akkor ő nem csak téged csapna be, hanem saját magát. Az egyetlen dolog amivel magadnak és neki is a legjobbat teszed, az az, ha elengeded...
2008. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély ezt megmenteni. ha nagyon szeretett a lány, akkor nem múltak el belőle pikk pakk az érzések...kered meg, mondd el neki, mennyire fontos neked. Amúgy mi az oka a szakitásnak? mert az hogy "egyszerűen elmúlt a szeretet" meg "nem vagyok elég jó hozzád" az azért édes kevés magyarázatnak.

Van egy párom, akivel szakitottam egyszer, és azt vártam, hogy keressen, hogy tiporjon kicsit utánam, megtette, én pedig megbocsájtottam és azóta együtt vagyunk.

A szerelmet meg nem késő felmelegiteni...és az is lehet h jobb lesz utána...

Mondjuk ez még attól is függ, hogy hány évesek vagytok, tudjátok e elég komolyan venni a dolgokat(vagy a lány) mert az hogy 2 naponta szakitunk, kibékülünk az már tényleg nem működik(mondom ezt én aki 3 naponta megbocsájtok a páromnak:D)

Amúgy sok sikert, és irj, hogy mi történt, szoritok Neked ÜDv

2008. nov. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk de komoly gondolkodásuak, szerintem elég érettek. A szakitás oka az volt hogy már nem szerelmes belém. fél évig voltunk eggyütt.
2008. nov. 4. 07:15
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem beszéljetek még,bagyon szereted azt a lányt, hát ne hagyd elmenni...legalábbis egyből...nem azt mondom h tapadj rá...

viszont kérdezd meg miért múlott el a szerelem, mióta érzi úgy hogy elmúlott? és hogy tudnál e segiteni Neki...

régi emlékek segithetnek, a boldog pillanatok:)

még egyszer beszéljetek...ha nem megy akkor sajnos tovább kell álljál, és tudom nehéz lesz, de erőssnek kell lenned. sok sikert még egyszer, és várom h ird meg mit beszéltetek, üdv

előző válaszadó (18)

2008. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Srapnel ***** válasza:
Tudom, hogy nem tetszik, amit írok, de teljesen fölösleges újra kezdeni. Foglalkozz másokkal/mással. Persze paradox módon lehet, hogy mégis végig kellene csinálnod, mert akkor megtanulnád, hogy mégis miért ne csináld legközelebb. Eh, nehéz, hogy mivel segítene Neked az ember jobban. Egyébként van esély, hogy visszatér, de ez esetben te talonban, pótléknak voltál. Ugye nem akarsz az lenni? Ha két ember kölcsönösen szereti és tiszteli egymást, akkor együtt is maradnak és életüket úgy tervezik, hogy annak jövőjében a másik is szerepel. Nálatok meg egy szakításról van szó. Fogadd el, hagyd az egészet a fenébe és csinálj hasznos dolgokat. Tanulj, sportolj, ismerkedj, ami jól esik.
2008. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszeru es kemeny valasz!Szerintem ha nem szerelmes mar beled akkor ugy felejtsd el ot ahogy van!Minel hamarabb!Neki se tenne jot ha csak sajnalatbol menne vissza hozzad!


22 eves lany

2008. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajnos én már tehetek akármit, ő már nem akarja tovább folytatni. Csak barátként érez irántam. Ugyhogy mondtam neki hogy akkro jobb ha nem találkozunk többet. Sajnos ez van, elkell fogadnom a döntésés, csak nagyon fáj...
2008. nov. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!