Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek közül melyiket vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül melyiket vegyem neki szülinapra? Egyéb 5let?

Figyelt kérdés

barátom 7végén lesz 20. éves.

és már agyalok mit vegyek neki, mivel focizik ezért sütök neki egy fél focilabda alakú tortát. Az lesz az egyik ajándéka

De melyiket vegyem neki ezek közül még?:


-Sportpedál szett a kocsiba (vezet, és imádja a sportautókat)

[link]



-biztonsági övre szerelhető övvédő...

[link]



vagy egy ilyesmi férfi öv:

[link]



Vagy együtt pl. sportpedál szett és övvédő vagy csak külön öv

Mindet nem akarom mert nem szeretném hogy hülyén érezze magát, hogy esetleg sokat költök rá, és nem tud ennyi értékűt visszaadni szülinapomra.

De mégis szeretnék valamit aminek örül és tök menő:) És hasznát veszi, és nem égek be vele.


2011. júl. 28. 16:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

mert boldoggá tenne ha vennék neki a kocsiba cuccokat ami sportos, pl ez a pedál szett meg övvédő meg ilyenek, és használná is. Tény nem az ő kocsija, hanem az apjáé, de ő is használja, és én is sokszor ülök benne:) És ha lesz saját kocsija ezeket abba is tudja használni.

És imád vele állatkodni, pl határba meg földúton meg ilyenek. de nem vezet barom módjára:D

Egy fehér Suzuki Swiftjük van:



[link]



De nem akarok egetverő árakat nehogy muter falra másszon tőle:D

2011. júl. 28. 16:59
 2/20 A kérdező kommentje:

de pasik is segíthetnek akár, hogy mi a menő ilyenben...és mivel lenne tuti sikerem...

és nem ilyenekre gondolok h guminő:D meg ilyenek xD

Vagy csajok ti is, h vettetek-e már ilyesmit...és örült-e neki a pasi

2011. júl. 28. 17:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az övet :)

L/17

2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
öv, romantika :)
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kocsis cuccok nagyon jók lennének, ha saját autója lenne. Így is adhatod neki, de fűzd hozzá, hogy ez a majdani autójába van igazából:D

Az öv lehet, hogy praktikus, de nekem személytelen. Nekem kb. egy szinten van egy nyakkendővel, amit az ember olyasvalakinek ad, akinek nem tud jobbat.. Kivétel, ha régóta arról álmodozik.

2011. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"És imád vele állatkodni, pl határba meg földúton meg ilyenek." Ebből már gondoltam, hogy suzuki...

Nekem az övvédő nem hasznos dolog. A többi mehet nyugodtan, bár nem tudom apunak mennyire jönne be a sport pedál, vagy majd ha ő megy vele leszedi?

2011. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pedálos cucc + övvédő. Az tök menő.
2011. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

úúú megint megvagyok lőve:S

igen az apja dolgozni jár a kocsival:S Nem tudom neki tetszene-e a pedál szett:DD

Oké... egyéb ilyesmi menő tipp... KÉRLEK SEGÍTSETEK SZOMBATON MÁR SZÜLINAPOZUNK:S És még nemis vettem semmit

2011. júl. 28. 17:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmi más ötleted, ami kocsival vagy focival kapcsolatos, személyes jellegű és csak ő használná? Mert valami ilyesmi kellene:) Én azért agyalok..hátha eszembe jut valami:)
2011. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a focira elég lesz a labda torta:D szerintem bőven:) most sípcsont védőt akar venni mert kezdődik a meccs nemsokára heteken belül:D de ahhoz nem értek, meg az ciki:DD

Fogalmam sincs:(

De ilyen gyökérségeket nem akarok hogy csoki, plüss stb. az dedós meg unalmas...

VALAMI MENŐ KELL...

2011. júl. 28. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!