Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz néven vegyem, vagy tényleg túl sokat kombinálok, és suhanjak át a dolgon?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsban vagyunk, az elmúlt 3 hétvégét együtt töltöttük. Legutóbb csúnyán kivertem a hisztit, megbeszéltük, hogyha tudok változni akkor nem sok minden lehet, ami miatt szakítana velem.

Viszont rosszul esik, hogy ezen a hétvégén nem gondol találkozni velem. Én úgy gondolom azért, mert nem tudja dolgozik-e szombaton, de tegnap úgy éreztem már eldöntötte, hogy nem. És rosszul esik, hogy nem hív, hogy menjek.

Szerintetek felhozzam neki a témát, vagy lépjek túl rajta. Elvileg jövő hétvégén találkozunk, de még ez se biztos. Szóval egy szó mint száz, nem tudom mikor látom legközelebb :(


2011. okt. 19. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond,keress magadnak egy olyan srácot,aki közelebb van.
2011. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat egy nagy semmi. a srác nem megbízható
2011. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mondjátok ezt úgy, hogy a többi részletet nem ismeritek. Imádom őt, ő is engem, nagyon is megbízható, számíthatok rá, attól függetlenül is, hogy messze van tőlem. Nem értem azt, hogy megbízhatatlan honnan szűritek le? Mert a melóhelye nem tud nyilatkozni, hogy kell-e mennie?

A kérdésem az volt, hogy az, hogy most nem gondolt találkozni, függetlenül attól, hogy dolgozik-e vagy sem, nekem rosszul esik. És hogy ez az én hülyeségem, és ilyenen ne akadjak ki, vagy más embereket is rosszul érintene.

2011. okt. 19. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Én(az első hozzászóló),nem írtam olyat,hogy nem megbízható.Ez így tényleg elég lightos kapcsolat.1 hónapban 2-3 alkalom,max 4 amikor találkoztok.Ez most még lehet,hogy elég(bár rajtad már lehet érezni,hogy neked kevés),később már édes kevés lesz,hidd el nekem.Tapasztalat.Ezért is írtam,amit írtam.Egyébként meg rajtad áll,hogy elnézed-e neki-ez egyébként tükrözi egy picit,hogy mennyire is veszi komolyan a kapcsolatotokat,mennyire ragaszkodik hozzád.Ez idővel megváltozhat jó irányba,de rossz irányba is.Kár lenne jósolgatni és nem is szabad elkönyvelni emiatt a srácot.

Én kívánom,hogy kerüljetek egymáshoz közelebb!

2011. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy ez a mondat:"Legutóbb csúnyán kivertem a hisztit, megbeszéltük, hogyha tudok változni akkor nem sok minden lehet, ami miatt szakítana velem. "

A vaknak is szemet szúr,ezt én személy szerint nem tudom hova tenni.Itt szerintem kicsit kilóg a lóláb a srácnál valahol.

2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát tudod, lehet hogy lightos... de ő most kezdett melózni, pályakezdő, teper mint állat, hogy feljebb jusson. Én még tanulok, idén diplomázom (jobb esetben). Elég közel vagyunk egymáshoz, bár még nem teljesen, hisz egy régi hibám miatt a bizalma sem teljes felém, illetve eddig nagyon sokat hisztiztem hülyeségek miatt.

Fontos vagyok neki, de nem annyira, hogy a munkáját feladja, szerintem ez érthető. De ha valaki bántana (és most van rá jelentkező) akkor ő biztos megbánná, ha a hajam szála is görbülne.

Illetve úgy gondolom, hogy az, hogy napi szinten keres, és beszélgetünk sem azt tükrözi, hogy nem lennék fontos neki. De javíts ki, ha tévedek :)

2011. okt. 19. 11:14
 7/11 A kérdező kommentje:
A hisztit féltékenységből vertem ki, épeszű ember nem tette volna.
2011. okt. 19. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Az,hogy napi szinten keres,valamint az,hogy megtesz mindent,hogy a lehető legtöbbet legyen veled,valahol szétválasztható.Jelen esetben pedig ez a kettő nincs összhangban.Ez az,ami neked is feltűnt és ez az,amiért a kérdést kiírtad.Megbántad,hogy kiírtad?

Én nem akarok semmit belemagyarázni a fejedbe,csak leírtam a véleményemet.Én átéltem ezt.Azért írtam,hogy (ha ez tényleg úgy van,ahogy gondolom nálatok)változhat jó és rossz irányba..,ha ez a kettő összhangba kerül,akkor érezni fogod,hogy egy szinttel fentebb lépett a kapcsolatotok.Amennyiben nem,akkor csak rosszabb lesz.

A bizalomról pedig-mit is tettél pontosan?

2011. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azt javaslom,hogy lépj túl rajta.Ne csinálj belőle hisztit!Viszont érdemes lenne vele megbeszélni,vagy csak beszélni a dologról.Csak annyit,hogy ezt meg ezt érezted-semmiképp ne legyen belőle vita!Az sem jó,ha emiatt egy pici tüske maradna benned.Csak beszéljétek át.Abból szerintem nem lehet gond.
2011. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A bizalomról, hogy mit tettem pontosan? Megcsaltam... egy éve... most újra összejöttünk, kaptam egy utolsó esélyt. Ezért is értem meg, hogy a munkát most előtérbe helyezi. Ő egy olyan ember, aki szeret mindent 100%osan csinálni, és halálosan komolyan vesz mindent. Mondta is már egy párszor, hogy ez egy ilyen időszak lesz, ha rendeződnek a melóhelyen a dolgok, akkor tud teljesen velem foglalkozni.
2011. okt. 19. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!