Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megérzi meg megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megérzi meg megtudja mondani?

Figyelt kérdés

Van nálatok is ilyen? Mert én akárkire mondtam hogy ez biztos más, szóval leszbi, az mindig bejött, úgy értem hogy jól gondoltam. Ezt megérzik a leszbikusok vagy hogy van ez? Csak egy egyszerű kérdés és remélem nem szólnak le, csak érdekel, mert nálam így van nagyon. Köszi aki normálisan ír:)

20/L


2011. júl. 28. 17:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a viselkedéséből tudod megmondani, vagy csak ránézel és érzed? Mert érdekel a dolog.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
lezbikuss!:))
2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Ránézek és tudom már:D meg mondjuk tévében is volt két lány, nem csináltak semmit, de már a viselkedésükből tudtam hogy azok.
2011. júl. 28. 17:58
 4/45 anonim ***** válasza:
Te is leszbi vagy? Mert ha igen, akkor az lehet a magyarázat, hogy már ismered a saját viselkedésedet, és ha hozzád hasonlóval találkozol, felismersz benne néhány vonást ami rád is jellemző, és ezért van ez.
2011. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Igen az csak még felvállalni nem akarom annyira:)

Akkor értem köszi :)

2011. júl. 28. 18:10
 6/45 anonim ***** válasza:

Szia, írhatnál egy privátot, mert szeretnék beszélni egy ilyen lánnyal, aki a saját neméhez vonzódik. Segítséget szeretnék kérni, ha nem nagy baj:/

Légyszi írj!

2011. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Miért hány éves vagy? Itt kérdezhetsz nyugodtan:)

Akivel együtt vagyok és remélem egész életemben együtt leszek, ő féltékeny nagyon, szóval inkább itt kérdezz:)

2011. júl. 28. 18:20
 8/45 anonim ***** válasza:
14/F, és félek, hogy a lány akit szeretek, ugyanígy érez, mint Te. Ha Ő így boldog, akkor én elfogadom, de ezt így nem tudom megmondani, rákérdezni meg nem merek. Ha leírom azt, hogy hogyan viselkedik, akkor meg tudod mondani?
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Talán. Leirhatod:D
2011. júl. 28. 18:25
 10/45 anonim ***** válasza:
Van egy lány, akit azóta ismer, mint engem, és már jó ideje "legjobb barátnők". Nagyon (nagyon-nagyon) sokat vannak együtt, a többi barátját elhanyagolja miatta. Egyszer amikor valahogy szóba jött ez a dolog (akkor egy színésszel kapcsolatban), akkor olyan volt, mintha közel állna hozzá a dolog:S... Valahogy nem tudom róla elképzelni, de mégis ott forog a fejemben a gondolat. Ha ez nem elég, kérdezz még, most így ennyi jutott eszembe.
2011. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!