Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szünetből ugye leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szünetből ugye leginkább rosszul lehet csak kijönni?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostmondta h tartsunk szünetet több hónap után, azért mert valakihez hozzászoltam(csajhoz)...de semmi olyat nemmondtam, bnőm abból is bajt csinálna ha csak az időt kérdezném meg vkitől:S Én meg eddig mindig mindenben kiáltam mellette,mindent elnéztem(más pasival beszélt,meg kidumáltak engem...stb)...és mindig ő sértődik be...mindent elvár...nekem meg kuss:S Tényleg szeretjük egymást...de én ilyen bizonytalanságan nemtudok meglenni...a pia után fogok nyúlni,ez biztos....nemoldmeg semmit...de elviselhetőbbé teszi


21/F


2009. ápr. 6. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdésre válaszolva: jól is ki lehet jönni, én is jöttem ki jól egy szünetből. Mindenesetre próbáld megbeszélni a pároddal, hogy túlzottan egyoldalúak az elvárások és a feltételek. A pia nem old meg semmit, de ha oldja a feszültséget, igyál egyet a haverokkal, nincs abban semmi rossz.
2009. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi jól jöttünk ki egy szünetből, kifejezetten jót tett nekünk. Ez persze nem mindig van így...

De szerintem mindenképpen kommunikáld a barátnőd felé, hogy azt nem szereted, ha egy másikkal (lánnyal vagy fiúval, tökmindegy) kidumálnak téged.

2009. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába mondom h egyoldalú a dolog, h nemkéne igyvislkednie velem...öszintén próbálok beszélni vele erről,de ugytűnik őt nemérdekli...sokszor visszkérdez,h "mitis modtál?" mondom faxa
2009. ápr. 6. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi oka féltékenynek lennie...azokután amik történtek én lehetnék az....de ő nemveszi észre magát h milyen velem
2009. ápr. 6. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, akkor szerintem még egy próbát megér: szembesítsd vele, de kegyetlenül. Olvasd a fejére. Ha nem, hagyd ott. Ennyit egy nő sem ér meg (lány vagyok).


(előző voltam)

2009. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt az eset.. 9 hónap után volt 2.5 hónap szünet, egyszer pedig úgy összeszólalkoztunk, hogy a hasonlók miatt felgyülemlett dolgokat kiadtam magamból, megjegyzem nem ok nélkül. Nem ordítoztam, nem lehordtam, nem is szemrehányást tettem, ez túl durva kifejezés, mondjuk úgy, hogy hasonlítást tettem kettőnk között. Ez a kis beszélgetés és szünet jó irányba terelte a kapcsolatot, ma 4 hónapja újra együtt vagyunk, sokkal boldogabban, mint a szünet előtt. Hajrá, beszéld meg vele, illetve.. Nyomatékosítsd, ne hagyd hogy orrodnál fogva vezessen.


17/F

2009. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazat mondott az aki úgy szólt,hogy olvass be neki,de még mennyire.Én dettó ugyanolyan vagyok mint barátnőd,a más szemében a szálkát is a magaméban a deszkát sem típus.Nekem minden kapcsolatomban előjön ez az énem,de ha jól odamondanak nekem,én is kussolok,behúzom fülem farkam és jó kislány leszek.Úgyhogy szépen csináld csak ezt,ha az első beolvasás után nem lesz még jó,majd a következőnél,de tuti módszer az bizti:))
2009. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!