Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeséget csináltam_? _

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam_? _

Figyelt kérdés

Ez a story:

Tegnap elmentem a barátnőmmel egy koncertre és megláttam egy srácot aki nagyon tetszik és a minap együtt is voltunk(smároltunk) és ottvolt, kibékült a barátnőjével, míg nekem azt mondta többet soha nem fog kibékülni, mert a csaj csak kihasználta. Én errefel úgy lehangolódtam,hogy haza is indultam, de a kapuban egy barátnőm haverjával megismerkedtem és 10 perc múlva ott áltunk a pasi melett aki tetszik és lesmároltam a barátnőm haverját.

Nagyon gáz amit csináltam?


2011. júl. 29. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyilván csak a csalódottság motivált Téged erre. De, ha majd lesz egy párod, ne így oldd meg a dolgokat:P
2011. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes a viselkedésed, már bocs. Ha 16-tól több vagy, meglepődnék. Igen, nagyon gáz, amit csináltál.
2011. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülyeség.

Össze-vissza "smárolsz" bárkivel.

2011. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
jól tetted :)
2011. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Ez fake story. Ha meg igaz, akkor inkább fogyjon tovább MO. lakossága, minthogy ilyen ótvaros selejtekkel bővüljön, mint ez, meg az összes ilyen!
2011. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
10:50, 17 éves vagyok.
2011. júl. 29. 10:56
 7/23 A kérdező kommentje:

ha fake lenne akkor miért írnám ki, mi értelme lenne?

hasznos válaszokat kérek. kösz

2011. júl. 29. 10:57
 8/23 anonim ***** válasza:

Akkor főleg. 17 évesen lehetne több eszed, de úgy viselkedsz, mint egy éretlen 12 éves kiscsaj. Vedd már kicsit többe magad ennél, ez nem szint!!!

Nem bántani akarlak, de nő vagy, és ha Te magad ennyire becsülöd magad, a csókot, amit adsz/kapsz, akkor sajnos mások is így fognak tekinteni Rád.

Egetrengető dolog ezzel együtt nem történt, csak olyan butaság az egész. :)

2011. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fogalmazunk úgy, hogy nem voltál önmagad és ezért csináltál hülyeséget. Tényleg nem kellett volna és az ilyen fiúkkal nem érdemes járni:)
2011. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
most már azthiszemén tényleg nem így kelett volna megoldani az egyészet. de valahogy vissza akartam vágni neki, tudom,hogy idegesiti ha mással lát. de amúgy nem egy utolsó jött-ment volt a pasi akivel smároltam hanem neki úgymond egy jó barátja
2011. júl. 29. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!