Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre mostmár levették a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Végre mostmár levették a felső fogszabályzómat is és hogy és hol szerezhetek barátnőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:13
 1/3 twinky ***** válasza:
38%
Eddig kellett volna baratnot keresned. Diszkoban tuti lett volna olyan csaj, akit elbuvolsz azzal, ha a fogaddal/fogszabalyzoddal nyitsz ki egy uveg sort.
2011. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igen kaphatsz normális választ. Ne foglalkozz ezekkel a bunkókkal.


A várva várt válasz: Végre levették a fogszabályzódat. Ebből arra következtetek, hogy te tizenéves vagy, oly annyira, hogy kiskorú. A kérdés esetlensége, nevetséges mivoltából pedig azt is leszűrtem, hogy te olyan preKANOS fiatalkorú srác vagy, aki nagyon buta. Apád és anyád nagyon rosszul nevelt fel. Ezzel ők is egyetértenének, ha látnák (főleg apád) hogy egy ilyen weblapon kérsz idegenektől tanácsokat barátnő beszerzése célzattal. Továbbá szomorúan konstatálom, hogy te mintadarabja vagy korosztályodnak és nem csak egy véletlen genetikai hiba eredménye. Sajnos, egyre szaporodnak az ennyire buta emebrek, így valószínű, hogy te is fogsz. Tehát fogsz találni barátnőt. Hogy hol? HÁT ITT! Gyakorikerdeseken fogsz találni. Esetleg az unukahugodat fogod felszedni egy vasárnapi családi ebéd alkalmával. Nektek náladnál is primitívebb gyerekeitek fognak születni, és így tovább...


Hogy miért kellett nekem és az előttem válaszolóknak fikázni? CSAK! MERT! AZÉRT! Így volt helyes. Jézus is gyűlölne téged és kétszer is meggondolná, hogy meghaljon érted! Ha veszed a fáradtságot és elolvasod ezt a 3 sornál hosszabb választ, akkor már nem vagy teljesen reménytelen, mondom ezt úgy, hogy azt feltételezem, úgyse érted meg mit írtam le neked :)

Szép életet és sok shemale-t kívánok neked!

2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől akit megbántottam ezzel a rossz kérdéssel
2011. júl. 31. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!