Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a komplexusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a komplexusaimat a fogszabályzómat illetően? 19/L

Figyelt kérdés

Egyrészt, nagyon cikinek tartom, hogy 19 évesen fogszabim van (egészségügyi okokból nem lehetet előbb).

Másrészt, nagyon szégyellem. Nem tudok kialakítani semmilyen párkapcsolatot, mert szimplán nem merek nevetgélni, mosolyogni, kerülöm a beszédet is a kiszemelt fiú előtt... és ezek mind-mind egy zárkozótt, csöndes lány képét festik le rólam a pasik szemében. Akit nehéz "meghódítani" ezért jobb is ha dobják..

Közben meg csak próbálom elkerülni, hogy undinak találjon.


2010. dec. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem találja senki undorítónak. Aki igen, az meg le van tojva. :D

Emiatt ne legyenek gátlásaid. Amúgy gondolj bele: ahhoz, hogy másokat szerethess, előbb önmagadat kell megtanulnod szeretni.

2010. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van! Lehetsz édes és sexy ígyis simán!

ha meg nem hordod a szabályzót, hidd el szarabb lesz, akkor aztán lesz min aggódnod.

2010. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem bejönnek a fogszabályozós lányok :D :$
2010. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a fogszabályzó az igényesség jele!
2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen hordok fogszabályzót és egy pillanatra sem bántam meg, hogy felrakattam, pedig nekem is van még belőle másfél év. 2 hónap alatt olyan szépen helyrehúzta a fogamat, hogy most már bátran és szívesen mosolygok egész álló nap. Sőt, legszívesebben csak mosolyognék, olyan szép lett a formája. Ezt a pasik is észreveszik és hidd el, semmi gondom nincs a hódítással. De még olyanok is voltak sokan, akik szerint szexi. Azt meg mindenki tudja, hogy ez egyszer lekerül. A fogszabályzó nem tesz téged csúnyábbá, vagy kevesebbé, nem változtatja meg a személyiséged és ahogy előttem is írta valaki, ez az igényesség jele is.
2011. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezzel én is így vagyok vele, bár én 15 éves vagyok. én sose tudtam ezt elfogadni. tehát amíg le nem veszik, szenvedek vele. az alsót ma vették le, de még akkor is jobb volt mikor volt rajta fogszabályzó, mert az első 3 fogam nem fér el egymás mellett, az a 3 összevissza van, és mivel csak az látszik ki nem lehet látni h a többi fogam rendben van. felül meg már 3 éve fent van, de amilyen szerencsés vagyok biztos h még 3 évig fent lesz. na ennyi.. :D
2011. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!