Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egyszerre élveztek el a párotokkal?

Figyelt kérdés
Milyen 'feltételek' kellenek ehhez? Gondolom nagyon egymásra kell hangolódni. Nekünk ma sikerült először, rendesen meglepődtünk rajta:D 19/L
2011. júl. 29. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig sok év alatt egyszer sikerült kivitelezni... :)
2011. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyszer jött össze eddig :/
2011. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk majdnem mindig sikerül. Általában ő egy kicsit mindig visszafogja magát, "visszatartja" a dolgokat, amíg azt nem érzem, hogy közel vagyok, és csak akkor engedi el magát, amikor én is eljutok odáig. Meg szokott várni, és ez így sokkal könnyebb. :)


20/L

2011. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn. Főleg a férfin múlik, figyelni kell a nőt (ezt amúgy is megteszem, mert szeretem nézni, amikor jóóó neki), és kicsit irányítani kell magamat is és a nőt is.
2011. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ibasz18 ***** válasza:
Nekünk 1 év alatt egyetlen egyszer sikerült. Mindig a barátnőm megy el elöbb. Én meg utána.
2011. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig.
2011. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zuperapuka ***** válasza:
Nekem az én saját kezem a párom, így mindenképp én megyek el előbb.
2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sűrűn volt benne részünk. Csak az odafigyelésen múlik és azon, hogy aki előbb el szokott menni képes e visszatartani magát, vagy a másik képes e varázsütésre élvezni. :)
2017. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!