Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedtél meg a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtél meg a pároddal?! Bővebben

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtél meg a pároddal? Első randi? Első csók? :) Nagyon szívesen olvasgatnák romantikus/vicces történeteket :)
2011. júl. 30. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán láttam meg, aztán közös barátok mutattak be bennünket,majd eljártunk szórakozni ,végül is ott jöttünk össze ,de írtam neki verset, állítottam májusfát ,csempésztem a kapujukba virágot ,sokszor gyalogoltam 5km csak azért,hogy vele legyek
2011. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

*OlvasgatNÉK*! Bocsi! :)


Mi a neten ismerkedtünk meg Robival. Nagyon aranyos volt, türelmes, pedig kétszer is lemondtam az első randit, mindig közbejött valami. Már a képei alapján is tetszett, sokat gondoltam rá, de élőben még fantasztikusabb volt. Tetszik a külseje, a belső tulajdonságai, egy szóval minden! :)

Első randin egy kávézóban voltunk, beszélgettünk, majd sétáltunk, este amikor hazakísért, elcsattant az első csók, nagyon boldog voltam!

Most már 1,5 éve együtt élünk és imádjuk egymást! :)

22/L

2011. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire romantikus, de az egyetemen egy szinten laktunk a kollégiumban. Amikor az előző barátom kidobott és kinn sírtam a folyosón, ő meghallotta és kijött vigasztalni. Aztán egy csomót beszélgettünk, és pár hónappal később együtt töltöttük a szilvesztert, sétáltunk a városban és megnéztük a tüzijátékot. Ez volt tulajdonképpen az első randi. Amikor visszaértünk a kollégiumba, akkor történt meg az első csók. Aztán az első veszekedés, mert rögtön utána azzal indítottam a kapcsolatot, hogy ezt nem lehetett volna inkább éjfélkor a Duna fölött és a tüzijáték alatt csinálni?

Azóta is ilyenek vagyunk, egy veszekedés, egy csók :D Ennek szilveszterkor lesz négy éve :)

2011. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Munkavacsorán külföldön. Aztán felkísért a szállodába...


Ennek 12 éve :)

2011. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Munkahelyen. Ő már ott dolgozott,és engem mellé osztottak be.Az utálat kölcsönös volt,szívem szerint nemcsak a gépére küldtem volna vírust..Ő is hasonlóképpen gondolkodott,hogy elvágja a torkomat vagy csak kigáncsoljon.Annyira utáltuk egymást,hogy ha nem volt muszáj nem is szóltunk egymáshoz.

De úgy adódott hogy ketten maradtunk,és közösen kellett együtt dolgozni.8-10 órán keresztül nem lehet csak duzzogva ülni egymás mellett így először a munkáról,majd semleges dolgokról kezdtünk beszélgetni.(zene,filmek,könyvek stb)

Végül kiderült,hogy közös az érdeklődési körünk,és nem is olyan rossz mint gondoltam.Utána már sokat nevettünk,és amikor a válóperem zajlott is igyekezett mindig megnevettetni..Sokat segített,akkor már mint jó barát nekem.PL: Neki volt autója,így amikor elköltöztem a válóperem alatt,segített költözködni. Szóval mellettem állt támogatott,mint egy jó barátot. Amikor elváltam rá 1 hónap múlva szerelmet vallott egy buszmegállóban..ott is kaptam az első csókot tőle..Az első igaz randinál az Őrs Vezér térnél találkoztunk,és úgy éreztem mintha újra 16 éves lennék,és fél hogy vajon milyen lesz a randi..Ő is parázott,hogy ne rontson el semmit,így a kettőnk idegessége azt eredményezte,hogy a csók helyett véletlenül lefejeltük egymást.Utána meg 1 óráig azon röhögtünk,hogy mit gondolhattak rólunk akkor az emberek,hogy látták,amint két ember simán lefejeli egymást,majd a fejüket fogva röhögnek..

1 hónap együtt járás után igent mondtam neki.10 év telt el..Azóta is boldog házasok vagyunk..(és még ma is olyan izgatott vagyok ha együtt megyünk bárhová,mintha randira mennénk..:)

39/N

2011. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem jött egy idióta, és hozzávittem fényezni az autómat:)
2011. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen dolgoztunk, ő 1 hónappal később került oda, akkor voltunk 21 évesek. Ő is, én is kapcsolatban voltunk, több, mint 3 éve. Ezért is nem tudtunk mit kezdeni egymással, nagyon vonzódtunk egymáshoz, én mindent megtettem, hogy "elnyomjam" ezt az érzést. Aztán 5 hónap "ostromlás" után mégis egymásra találtunk :) (ekkorra mindketten szakítottunk már, tehát míg kapcsolatban voltunk, még csak egy puszi, ölelés sem volt, nem lett volna fair a másikkal szemben). Két hónap múlva összeköltöztünk, 8 hónap múlva megkérte a kezem (ez őszre esett) következő nyáron már esküvő volt. Most 27 évesek vagyunk, vettünk 3 éve egy lakást, van egy gyönyörű 1,5 éves kislányunk és most vagyok 29 hetes a második babánkkal. Imádjuk egymást, egyértelmű, hogy mi egymásnak lettünk "kitalálva" :)
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
A robogómmal kétszer ütöttem el véletlenül.Harmadszorra megkérte a kezem..
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Olyan jókat mosolygok rajta :)


Ez a robogós komoly? :D

2011. júl. 30. 12:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhívtam unokatesómat egy koncertre, és ő hozta pár barátját. Köztük volt a párom is. Szimpatikus társaság volt, így a barátnőmmel máskor is elhívtuk őket a koncertre. Egyik koncertre csak a párom tudott eljönni meg a barátnőm, 3-an voltunk. Bnőm rosszul volt, így leült hátul, amíg mi az első sorban voltunk. A nagy pogóban egymásnak préselődtünk, itt kezdődött minden :) Később, következő koncerten is hasonló volt a szituáció, ketten elsősorban. Koncert után buli, táncoltunk, aztán egy idő után megcsókolt :) Szóval nekünk nem volt ilyen klasszikus értelemben vett randink. De így is nagyon jó volt, és jó rá mindig visszagondolni.
2011. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!