Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtél meg a mostani pároddal?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezett és mi volt az a "léps" amitől kezdve egy pár lettetek? Kort és nemet is
2011. aug. 9. 21:30
1 2 3
 1/30 Scream85 ***** válasza:

Társkeresőn ismerkedtünk meg, én írtam rá.

Első lépés: ő kezdeményezte az első csókot.

2011. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Suli mindig beszélgettünk együtt jöttünk együtt mentünk (a hátunk mögött már mindenki összeadott minket) én többet éreztem iránta mint barátság ezért rákérdeztem és ő is így volt vele... életem legjobb döntése volt :) 16/F
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
már születésem után megismerkedtem vele. Marok Marcsának hívják. XD
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem és nem tudom mi volt az első LÉPS
2011. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ismerkedtem meg vele, hogy a bátyám osztálytársa volt, és már kiskoromban sokat láttam. Az egyik haverom barátja is volt később, így még jobban megismertük egymást. (Egy utcában lakunk :D) Elkezdtem iránta érdeklődni, de ez kb. annyiból állt, hogy magamnak bevallottam, hogy szívesen járnék vele. Neki nem nagyon mutattam ki. Aztán amikor már lemondtam róla, ő hívott el egy komolyabb beszélgetésre, és a nap végére összejöttünk. :) (Tulajdonképpen 3 éves korom óta ismertük egymást.)

20/L

2011. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 GPM válasza:
szilveszteri buli volt egyik haveromnál. ott találkoztunk először:)
2011. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Egy szilveszteri "bulin" ismerkedtünk meg. Bemutatkoztunk (elég kevesen voltunk, így mind bemutatkoztunk egymásnak), kicsit beszélgettünk, aztán felkért táncolni. Mindketten egy komolyabb kapcsolatot zártunk le (elméletileg). Néztünk egy filmet, mindketten eléggé ki voltunk bukva, a film alatt végig simogatta a kezemet, majd megcsókolt:). Egy-éjszakás kalandnak indult, megbeszéltük, hogy még nem állunk készen. Telefonon tartottuk a kapcsolatot, de csak ennyi volt. Majd megbeszéltük, hogy kimozdulunk együtt szórakozni. Az este után megbeszéltük, hogy adunk magunknak egy esélyt. Azóta is együtt vagyunk:)

Immáron 3,5 éve! L-20, F-25

2011. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
facebook (15-15 F/L)
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

love.hu


elsirtam neki, hogy nem kellek senkinek, ö meg elsira nekem, hogy ö sem kell senkinek. forever alone vs forever alone. lassan 1 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
utolsó ez széép:)
2011. aug. 11. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!