Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire törvényszerű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire törvényszerű, hogy egy 23 éves szűz fiút a kíváncsiság megcsalásra/szexuális kiélés céljából szakításra ösztönöz?

Figyelt kérdés
A 24 éves volt párom, akinek előttem csak 1 szexuális kapcsolata volt, azzal a címszóval szakított, hogy ki akarja élni magát, tapasztalatokat akar szerezni. Mennyire jellemző ez a viselkedés a pasik körében? Mert félek így belevágni az új kapcsolatba, pláne, hogy a fiú szűz... Tartok tőle, hogy ő is rájön, hogy nem élt eleget és rájön a dug6nék fűvel-fával...
2009. ápr. 7. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ez a férfiaknál benne van a pakliban. persze vannak kivételek. csak ritkák :)
2009. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha te leszel neki az igazi és lesz egy csöpp esze is, akkor nem fogja bánni, hogy "nem élte ki magát". Aki ilyen címszóval hagy ott, az után meg ne bánkódj!
2009. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem minden pasi ilyen. Ha szeret téged, akkor mindegy hogy szűz e még, úgysem akar mással lenni. Ez nem attól függ.
2009. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek van erre a fajta "kiélésre" igénye, ez személyiségtől függ. Szerintem arrogáns és tapló szöveg így szakítani, de hidd el, jobb ez így, mintha agyba-főbe csalt volna a hátad mögött, annál undorítóbb nincs is.

Ismerek olyat, aki összeházasodott az első és egyetlen nővel, és boldog. Meg olyat is, aki már több száz nővel létesített szexuális kapcsolatot, és egy (negatív értelemben) kiélt, kiüresedett, egyre szánalmasabb szerencsétlen.

Szerintem ahhoz, hogy az ember kiélje magát, nem kell feltétlenül sok partner, a változatosságot, izgalmat egy kapcsolaton belül is meg lehet találni szerencsés esetben. Akinek sok partner kell, tőlem legyen neki, de ne bántson meg ezzel valaki mást.

Hypathia

2009. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem mindenkinek kell ez a kiélés, de ettől még jó eséllyel zavarná a tapasztalatok hiánya.

2. Ha szűz (23 évesen), akkor valószínűleg nem az a hódító hód, szóval könnyen elképzelhető, hogy te leszel neki az istennő élete végéig.

2009. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ja igen. Az a srác is 23 éves volt, aki összeházasodott azzal a lánnyal, akivel végül elvesztette, és a mai napig boldogok, már van egy gyerekük is.

H.

2009. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
23 éves srác ha szűz ott komoly defekt van ám... csak úgy megjegyzem.
2009. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félénk a fiú nagyon, ezért nem volt még kapcsolata.
2009. ápr. 8. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy fiú félénken nem fiú! Nem lesz férfi belőle sosem. Az egész életét ilyen görcsösen fogja fel....


Félénk... én ezt nem értem. Mitől kell félni? Annyi lány van, majd csak horogra akad valaki. Áhh mindegy én ezt nem fogom megérteni soha.

2009. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!