Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves srác vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok és még szűz, irigykedve nézem a buszon a fiatal párokat és hogy nekem nincs snekim/nem volt senkim. Már az öngyilkosság gondolata is egyre gyakrabban jut eszembe . szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy megöld magad. Nekem is megfordult a fejemben 1éve akkor még csak 17 voltam. Aztán rájöttem, hogy nincs értelme ilyesmin rágni magunkat, hanem fel kell kelni és változtatnunk kell rajta. Járj társaságba. Ha testileg nem nézel ki jól, alakíts rajta. Szerezz sok barátot, tanulj meg oldottan társalogni a lányokkal. Én is ezeken dolgozom éppen. Keep on going!
2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezért öngyilkosság?XD Hülye vagy! Nekem sem volt még, de egyáltalán nem érdekel, keress valami elfoglaltságot. Én elkezdtem motorozni, és ha lenne barátnőm akkor nem tudnék minden délután menni egy kareszt, mert a csajhoz kéne mennem:) És hétvégén is azt csinálok amit akarok. Van jó oldala is az egyedüllétnek. 18F
2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Második jól mondja. Csak én nem motorozok, hanem helyette csinálok mást :P :D

19/F

2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
oké, hogy van jó oldala de időnként nagyon nyomott hangulatot tud adni az ha tudod, hogy nincs senki aki hiányol téged. mármint "ÚGY" hiányol:D
2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

ez komoly probléma!


És szerinted mi veled a probléma???


Mi a gondod szerinted magaddal?

Mivel nem vagy megelégedve magaddal kapcsolatban??

2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
20:14 vagyok. Azt nem írtam, hogy már kezdem az egyedüllétet jobbnak látni. Én így élem ki magam igazán, ha kezdeményezne egy lány, akkor is meggondolnám, hogy járjak e vele.
2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

"20:14 vagyok. Azt nem írtam, hogy már kezdem az egyedüllétet jobbnak látni. Én így élem ki magam igazán, ha kezdeményezne egy lány, akkor is meggondolnám, hogy járjak e vele."

harmadik vagyok. lassan én is ezen a szinten tartok :)

az az ÚGY gondol rád dolog, pedig nem nagyon fordul meg a fejemben

2011. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

ne irigykedj az nem szép. inkább nézd meg hogy az a fiu aki azzal a jó csajjal van, mennyivel gyökerebb, rondább, akármi... mint te. egyből rájössz, hogy hát neked is kijár egy szép barátnő, ha annak a faroknak összejött. pozitiv hozzáállás meghozza gyümölcsét :) nekem legalábbis egyszer már meghozta. 1 évvel azután hogy elkezdtem hinni magamban, 21 évesen lett először barátnőm. ugyhogy már nézhetsz minket is a villamoson meg a trolin hogy fogjuk egymás kezét és néha adunk 1-1 puszit egymásnak. de helyette inkább ismerkedj, akárhol, akárhogy. a lényeg hogy ahol te előfordulsz, ott ugyanugy előfordulnak hasonlo csajok is mint te, hiszen pont ugy ahogy te odakerültél, ugy kerülhet oda egy lány is.


ja, nő miatt soha ne akarj öngyilkos lenni, annyit nem ér egyik se...

2011. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utolsó, neked különösen.
2011. szept. 21. 21:51
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, kérdező, nálad sokkal rondább és ostobább pasiknak van barátnője. A hozzáállásoddal van baj: nem kéne ennyire rágörcsölni. Barátkozz, beszélgess lányokkal és ne úgy tekints rájuk mint potenciális barátnőjelöltre, hanem csak mint egy kedves ismerősre. Ha kölcsönösnek érzed a szimpátiát egy neked tetsző lánnyal, egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve ehhez meg ahhoz. Pl sétálni egyet a városban, megnézni egy érdekes kiállítást vagy most mondok valamit, kiderül, hogy odavan a francia filmekért, vidd el egy művészmoziba. Engem egyszer jazz klubba vitt az egyik volt barátom az első randin, el voltam ájulva:))
2011. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!