Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussak közelebb a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak közelebb a lány szívéhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom nagyon, hogyan közeledjek felé, hogy mondjam meg?(mikor csókoljam meg?) Válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. júl. 30. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Vágd fel a mellkasát !!!!!!
2011. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni. Beszélgessetek. Nem kell izgulnod, majd ugyis rá fogsz jönni, hogy tetszel-e neki, és hogy akarja-e hogy megcsókold. Nem kell semmit elsietni.!
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébkébt 13/F vagyok, szóval még eléggé kicsi, de rámjött ez a nagy szerelmeskedés, csajokkal álmodok, stb.....Normális ez?
2011. júl. 30. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :) Ne félj... ha bejössz a lánynak már nyert ügyed van és mondjuk elköszönéskor köszönj el, és ha már akar menni csókold meg :D
2011. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez se rossz, csak itt 13 évesen be vagyok szarva megcsókolni, csak jöjjek be neki xD ! :)
2011. júl. 30. 20:22
 6/13 anonim válasza:
Én azt mondom inkább csókold meg mint nem , mert később meg fogod bánni , hogy nem tetted. 16 vagyok lány és annyiszor örültem volna ha a pasik hamarabb megcsókolnak. Mind a ketten érzetük a dolgot az elején is , csak ők is izgultak nehogy nyomulásnak vegyem , mert én tényleg nem vagyok az a mindenkivel smárolós típus , de ha elvagytok akkor szerintem semmi akadálya. Nem kell rögtön nyelvvel nyomulni elég egy kis cuki csók először :))
2011. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
keress közös témát..hallgasd meg amit mesél és tudasd vele hogy mellette vagy. ha olyan típusú mint én akkor ezzel nagyon megkedvelteted magad :)
2011. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, még írjatok Please! Szerintetek elég egy szájra puszi, meg a puszi az elején?

Válaszokat előre is köszönöm!

13/F

2011. júl. 30. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
puszild meg az arcát :) vaaagy érd el hogy ő pusziljon meg téged, az még jobb.
2011. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van ! De ti ebben akkor már gyakoroltak vagytok! Még írjatok PLS, Köszi!
2011. júl. 30. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!