Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves lány vagyok és már majdnem együtt vagyok a 27 éves barátommal lassan másfél éve! Nem akar közel engedni magához egyszerűen nem enged be a magánszférájába, ahogyan ő fogalmazott. Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb? Adri

Figyelt kérdés
De lehet hogy az is közrejátszik a dolgokban, hogy én pánikbeteg vagyok, de ennek egyáltalán nem kellene, hogy közénk álljon. Sajnos az anyagi helyzetünk sem a legrózsásabb, de hát ez van. Én megteszek minden tőlem telhetőt, de én úgy veszem észre hogy ez neki nehezére esik. Nem tudom, hogy mit csináljak! Nagyon szeretem őt, és már vele terveztem el az életemet!
2009. aug. 4. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
a betegséged nem függ össze a pasi ridegségével? ha másfél év után még mindig ,,nem enged magához", talán más, téged jobban becsülő fiú kéne neked, ráadásul még nagyon fiatal is vagy. illetve a betegségeden kellene úrrá lenni, amiben nem tudom, segít-e a pároid, ha nem, akkor dobd ki! a párkapcsolatban mindkét félnek tennie kell, nem csak az egyik félnek - ha neki ez nem, vagy csak nehezn megy, légy nyitott egy új kapcsolatra.
2009. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szió Adri!!! :)

Szerintem éreztesd vele,h TE szereted,kitartasz melette,megteszel érte mindent,esténként bújj hozzá TV nézés közbe,majd kezdjetel el beszélgetni egy teljesen más témáról,és a közepén dobd fel neki ezt a témát,h miért nem enged magához közelebb,elvégre TE vagy a bnője,akk kit enged oda,ha nem Téged?:o

Beszéld vele át,és ha továbbra is ien lecc,akk szerintem nem ő lesz az Életed párja :)

De türelem!és kitartás :)

Rem tudtam segíteni =)

Puszóóó

2009. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt a közeledést, de nagyon nehezen nyilik meg nekem. Borzasztó ez az állapot, úgy érzem, hogy kiidegel. nem tudom mással elképzelni az életemet. tudom hogy még fiatal vagyok, de tanácstalan. A betegségemben amúgy segit, amennyire tud, de néha ő dem tud mit kezdeni, mert megijed....:(
2009. aug. 4. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem a korkülönbség az oka...
2009. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem a korkulobseg az oka...ha szeret igazan akkor nem kellene semmi a vilagon kozetek aljon!!!Itt csak egy hosszant folyatott beszelgetes lehetne a gyogyir!Probald meg finoman elmagyarazni neki a dolgokat....Tudod a mondast?Ami a sziveden az a szadon:D

Sok sikert:)

Udv 17/L

2009. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!