Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a szex terén hiányzott az ex?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. szakítottatok az exetekkel, aki tegyük fel, szerette az anált vagy lenyelte, vagy orális szex után megcsókolt, de a mostaninak már van, ami ellenére van. Persze jól megvagytok stb., de mégis jó visszagondolni, hogx milyen jó volt az exszel az ágyban. Sírtátok már vissza ilyen téren az exet?
2011. júl. 31. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sírtam vissza az exemmel a szexet, amikor kiderült, hogy az a pasi, aki miatt dobtam az exem, nyalni sem tud, azt se tudja hová nyúljon és kb. a fejemet vertem a falba, h.: Uristen.. miért nem maradtam az előzővel :SSSS
2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én még nem sírtam vissza egy exemet sem.


27F

2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt mint az első válaszolóval...Volt 1-2 olyan férfi az életemben,akivel a szexet visszasírom,viszont más dolgok miatt nem kellenének!
2011. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen... még írhattok, kinek mi hiányzott. :)
2011. júl. 31. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az exbarátnőm rosszabb volt az ágyban, mégis hiányzott a megszokott szex, ezért visszajártam hozzá, miközben már megvolt az új barátnőm, aki viszont vadmacska volt az ágyban. Utólag már én sem értem miért kellett ez nekem, de pár hétig még visszajártam a gyengébb szexért is :) Egyszerűen izgatott a tudat, hogy két nőm van.
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a méretet visszasírtam ;) meg azt, hogy sokáig bírta :)
2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
még nem, de azon is gondolkozz el ,h vannak olyan dolgok amiken lehet segíteni! ha meg nem tudod vele megbeszélni akkor szerintem nem az igazi a kapcsolatotok. googlebe nézz szét a problémád orvoslásához. játszatok olyat ,h most te csinálod úgy ahogy mondom azt amit szereteket:D és mondd meg neki ,h mit hogyan akarod, ha nem lehet vele beszélni akkor én biztos ,h nem lennék vele tovább.
2011. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sörensen ***** válasza:
És akkor csak "sz" volt?
2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!