Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a nővéremet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a nővéremet megcsalja a pasija?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 17:07
1 2
 11/19 Wolfmander válasza:
Hogyha veled lép félre akkor biztosan ne szólj. Amúgy szólj neki de mielőtt kitör a botrány a nővéred szerezzen meg minden képet és dolgot a pasitól, hogy az a szakításkor ne tudjon semmi exbarátnősoldalon visszavágni.
2011. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Michail Mendoza válasza:
Veled?
2011. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 andimamma válasza:
94%

Húha! Száz éve a nővérem férje velem kezdett ki..., gondolhatjátok mekkora gondban voltam, hogy szóljak, vagy ne szóljak. Pici gyerekük volt..., nem voltam képes szólni, nem éreztem úgy, hogy jogom lenne beleavatkozni ilyen szinten az életükbe. Még két gyermekük született, vagy 40 éves házasok, ott vannak egymásnak, közösek az emlékeik..., vajon mi lett volna, ha szólok??? Én biztos, hogy rosszul jövök ki a dologból, lehet a jövőbeni életük miatt örökké engem szidtak volna. A sógorom többé nem próbálkozott, bár néha volt egy-egy beszólása, amit csak én érthettem. Na meg amikor a nővérem gúnyosan azt mondta, hogy "mi van, csak nem félsz vele egyedül maradni?", akkor kedvem lett volna...

Szerintem a pasival beszélj, ha tudja, hogy tudod, akkor megfelelően fog lépni, attól függően, mennyire fontos neki a nővéred. És nem te leszel a hunyó.

2011. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A ferfival beszelj es mondd meg hogy tudsz rola. Szedje ossze magat.
2011. aug. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
5%
Semmit, mert nem a te dolgot. Így járt. Máskor olyannal kezd aki szereti.
2011. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 krissz_93 válasza:
42%
azt amit én szemöldök felrepedtorr betört poféája szanaszét szakadt! :)
2011. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
88%
zsarold a nővéred pasiját valamivel
2011. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
33%
Nem érdemes beleavatkozni. Nem tehetsz mást csak sajnáld a tesódat. Ha beavatkozol könnyen a tesód ellenségévé válhatsz, mert könnyen lehetnek félreértések ezt tapasztalatból tudom.
2011. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom tudott arról hogy megcsalt a párom mig én a korházban voltam a kisbabánkkal, és nagyon haragszom hogy nem szólt.
2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!