Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfi fel fog dobni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi fel fog dobni egy kapcsolatot egy masik nöért? S mi van ha mind a2 szereti?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 17:36
 1/10 napietus ***** válasza:
egy kapcsolatot lehet. de a családját a legritkább esetben hagyja el egy férfi egy másik nőért. szóval nem mindegy, milyen kapcsolat.
2011. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7 eve vannak egyutt ,de semmi komoly csak kapcsolat,se gyuru,se eljegyzes
2011. júl. 31. 17:38
 3/10 napietus ***** válasza:
akkor lehet. lehetséges, hogy eddig is csak azért volt vele, mert nem volt jobb. a pasik többsége kényelmes :D azért az valamit jelent, hogy 7 év alatt mégcsak el sem jegyezte.
2011. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

s akkor miert nem hagyta ot?

szerinted lehet valami eselyem nekem ,4 honapja vagyunk egyutt ,de olyan boldog latom rajta,mosolygog orokke

meg azt mondja azert nem tudja feladni a kapcsolat mert nincs oka ,meg h nem akar senkit sem osszetorni csak ugy

2011. júl. 31. 17:42
 5/10 napietus ***** válasza:
hát, az mondjuk elmond róla valamit hogy most kettőtöket hiteget...szabj neki valami határidőt, mostmár van oka, ha más nem, akkor Te. mondjuk kap 2 hetet, addig döntsön és lépjen. ne ragadj bele ebbe a státuszbe, ez a pasi lehet, hogy ezt a nőt 7 éve házassággal hitegeti, ne ess az ő hibájába!
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hazassagal nem hitegette ,megmondta a csajnak ha majd ugy erzi valamikor akkor lehet szo rola,de igy meg semmi sem biztos,csak elvagyunk.ezt mondja a csajnak

de van egy lakas amit a pasi epittet s a csaj mar bepakolta a dolgait,de viszont nem laknak egyutt

2011. júl. 31. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hat ne sullyedj mar olyan melyre, h hagyod, h mindkettotokkel legyen. A pasinak igy kenyelmes, h 2 noje van. De nem hiszem, h komolyan gondolna egyikkel is. En dobnal a helyedben es keresnek olyat, akinek csak en kellek.

Figyeld meg, h ha veled maradsz mindig lesz vmi hulye kifogas,h miert nem szakit a masikkal. Megha szakitani is, mi a biztositek,h melletted nem tart 1 frissebb kapcsolatot, olyan 1-2 ev utan vagy hamarabb. Megeri neked a sok evi szenvedest? Most dobd amikor meg konnyebb, ne vesztegesd az idod ra.

2011. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja es hany eves a ficko? 7 eve van egyutt a csajjal es nem laknak egyutt???? Hat az elmondottaid alapjan azt lattom,h jol eljatszadozik veletek. Ti meg hagyjatok. Nem ismerlek, de szerintem nem ezt erdemled.
2011. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a pasi 33 ,a baratnoje meg 30 .ne meg 22 .tudom nagyon fura a beallas ,de en tenyleg megszeretem ,es o is erezz irantam,jelenleg nem vagyok otthon kulfoldon vagyok s igy a tavolsag ellenere is annyira eros a kapcsolatunk
2011. júl. 31. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ne vedd rossz neven, amit mondok, de te alom vilagba elsz! 4 honapja jartok ugy, h neki van masik noje. A masik no is tud rolad? Neked az nem mond semmit,h a pasid azt mondta,h nem szakit a masik novel, mert nincs oka szakitani. Hatha te miattad nem szakit, akkor nem hiszem,h valaha is fog. Te boldognak lattod, hisz meg friss a kapcsolat. Meg hat gondolom, nem sok talalka van, ha nagy a tavolsag. Teljesen rozsaszin felhobe uszol es nem latod,h csak kihasznal. En mar a helyedbe bele se kezdtem volna ebbe a kapcsolatba. En arra mindig ugyeltem, h sose jarjak olyannal, akinek mar van parja. Velem is elofordult,h a srac azt mondta nincs senkije,de kiderult,h megis volt neki. Dobtam a sracot egybol! Ne legy buta, ne hagydd magad kihasznalni. Nem hiszem, h olyan szoros lenne a kapcsolatotok. Ha annyira szeretne, egybol otthagyna a masik lanyt es csak veled lenne. De hidd el neki igy kenyelmes, 2 lannyal. En csak jo tanacsot adok, nem kell megfogadni,de majd par ev szenvedes utan,majd rajossz, h de igaza volt ennek az idegennek, aki az tanacsolta,h rugd ki a sracot. De te tudod.
2011. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!