Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ha valaki hamar összeköltözik?

Figyelt kérdés
vagy nem az várakozási idő dönti el?
2011. júl. 31. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hamar megunjátok magatokat:)
2011. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
magatokat=egymást
2011. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mióta vagy együtt a pároddal. Ha hamar költöztök össze sok mindenen adódhat félreértés. Vagy esetleg a beköltözésnél kitaláljátok, hogy mégse illetek össze...
2011. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj! Ilyenkor jön ki mindenkinek az igazi énje!
2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
értem,csak kicsit nehéz a helyzet,nem rég jöttünk össze,csak ő vagy 55km re lakik,és most munkát keres és ha összejön neki nem tudom mennyi ideje lesz,a találkozás dologra,meg még akad egy két gond is
2011. júl. 31. 20:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha akar, fog rád időt szakítani. Én legalábbis mindig megoldottam pedig sokszor éjszakáig dolgoztam annak idején mikor megismertem a feleségem. Ha összeköltöztök minden nap találkozni fogtok! Mi lehet a többi probléma..
2011. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Olvasgattam emberek tapasztalatait az összeköltözésről és ki úgy ki így vélekedik,van aki szerint a hamar összeköltözés miatt elmaradnak az udvarlással járó szép dolgok,(egyszer már volt részem egy 6,5 éves kapcsolatban)és hamar jönnek az unalmas hétköznapok,bár akár több év járás után is ugyan úgy bekövetkezhet az unalmas szürke hétköznap,szóval kicsit tanácstalan vagyok.
2011. júl. 31. 23:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sok buktatója van, ha valakivel "korán" összeköltözöl. Én nem költöznék össze senkivel, akinek csak pár hónapja vagyok a párja. Legalább fél évet, vagy egy évet várnék vele. De fél évet biztosan.


Miért?


Ha egy nagyon friss kapcsolatban költözöl össze a pároddal, akkor még igazából nem ismered, nem szoktad meg őt, még nem ismered, és nem tudod kezelni a hibáit, a konfliktusokat. Persze lehet erre azt mondani, hogy lakva ismerszik meg a másik, és ez igaz is.


De ha az együttélésből adódó konfliktusok (több-kevesebb mindig van) hirtelen szakadnak a nyakatokba, úgy, hogy még nem ismeritek egymást igazán, annak jóval könnyebben lehet szakítás a vége.


Nem tudom, ennyiből érted-e, hogy mire gondolok. Mindenkinek vannak rosszabb napjai, amikor egy rossz mondattal is fel lehet húzni az idegeit, vagy amikor könnyen kijön a sodrából. Ha már ismered valamennyire a párodat ilyen téren, és tudod ezeket a helyzeteket kezelni, akkor az összeköltözés jóval kevesebb stressz forrása lesz.


Ha viszont nem, akkor rengeteg stresszforrás lesz a mindennapjaidban.

2011. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1: a fő probléma, amikor diákként 20 évesen költöznek össze emberek, mert abban a korban szerintem nem arra van szükség, hogy így lekorlátozzuk a szociális hálónkat.

2: érdemes kicsit kihasználni még az együtt töltött percek ünnepi jellegét, mert együtt élve egymás mellett élni kell megtanulni.

3: ha együttélés közben derül ki, hogy nme működik, az sokkal kínosabb, és sokkal macerásabb.

2011. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen pár hónapnyi ismeretség után akartok összebútorozni, javaslom, hogy legyenek benne fokozatok. Először például próbáljátok ki, milyen 3 napig egyfolytában együtt lenni, aztán picivel később töltsetek együtt egy egész hetet.
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!