Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ha valaki hamar összeköltözik?

Figyelt kérdés
vagy nem az várakozási idő dönti el?
2011. júl. 31. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:) Akkor is lehet udvarolni, ha össze vagytok költözve! Érzelmi intelligencia kérdése. Szerintem nagyon buli a kedvessel hamar összeköltözni. Attól még randizhattok is, stb. Barátom 10 éve él együtt a nőjével, és hetente randiznak, olyan édesek! Nagyon jó bizalmas barátom a pár egyik tagja, mindig mindent elmondott nekem, tehát tudom: hűséges, és nem is unja a barátnőjét! De ehhez az kellett, hogy mindketten "járni" akarjanak a másikkal, összeköltözés ide vagy oda. Tehát egyikük sem dőlt hátra a fotelban a kitérdelt mackónadrágban...
2011. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak annyi max, hogy nagyon gyorsan kiismeritek egymást, s így megunjátok. Az ilyen kapcsolatok általában nem túl hosszúak.
2011. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha idegenkedsz az igazi összeköltözéstől próbáljatok ki egy közös kirándulást vagy nyaralást először pl. belföldön.


Egy kis apartman majd nem olyan, mint egy lakás.


Jelentheti azt is, hogy szándékai komolyak, egy közös lakásban is lehet romantikázni, virágot hozni, szórakozni.


De ha arra van igényed, hogy eljárjon hozzád, bizony a te oldaladról is kell rugalmasság: akkora távolság az kb. 1 óra kocsival, de tömegközlekedéssel s akár biciklivel is megoldható távolság csak akarni kell max. nem délután 4re lesz ott, hanem este 9re. Próbáld magad a helyzetébe élni, hogy ha attól félsz marad-e rád ideje hasonló helyzetben neked vajon maradna?

2011. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21 évesen költöztem össze a párommal 1 év után, már lassan 1 éve együtt élünk, ugyanúgy van udvarlás, ajándékozás, programok. Semmit se veszítettünk vele, csak nyertünk.
2011. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem mindenki lehet szerencsés. Amúgy meg bármi széteshet. Volt olyan, hogy 1.5 éve volt egy ismerősöm a párjával, s szakítottak. 1-2 kapcsolat után újra megpróbálták, s működött fél évig kb. utána újra szakítottak..

2011. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szüleim kb 3 hónap után összeköltöztek, másfél év után összeházasodtak, és 25 éve együtt élnek. Szóval nekik bejött:)
2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!