Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy venné ha felkeresném?

Figyelt kérdés

volt barátommal 2 hónapja nem beszéltünk, szakítás óta, de mégis olyan ki nem mondott szakítás volt. gondoltam írok neki egy sms-t, hogy hogy van. kíváncsi lennék, hogy reagálna. szerintetek írjak, vagy hagyjam az egészet?

a gond az hogy hamarosan (szeptemberben) újra látjuk egymást mert egy helyen melózunk, így megvan az esély hogy összefuthatunk.


2011. júl. 31. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd fel őt. Ha szeptemberben úgyis lesz esély arra, hogy találkoztok, és ha még akar tőled valamit, akkor amúgyis keresni fog téged. Ne fuss feleslegesen utána!
2011. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az nem biztos hogy összefutunk mert nagy a hely. meg a lényeg hogy kíváncsi lennék hogy reagálna az üzenetemre
2011. júl. 31. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig kibírtad, akkor szeptemberig már ki fogod bírni. Ha nem öriharival váltatok el, akkor szerintem ráérsz az első személyes találkozásnál érdeklődni. Ha csak nem azért akarod megkeresni, hátha...
2011. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát az a hátha... is benne van. de ez függne attól ő hogy reagál rám
2011. júl. 31. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, hogy ki miatt történt a szakítás. Ha miattad, vagyis te akartál szakítani, akkor nyugodtan írj neki. de ha ő, akkor szerintem ne.
2011. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kár ezen filózni bocs.Nő ne kezdeményezzen ilyet már szakítás után...
2011. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 heloka ***** válasza:
legyen benned tartás..
2011. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak férfiasan!
2011. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!