Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi csalná a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csalná a párját, vagy nem szeretné, akkor elvinné ügyeletre, ha rosszúl van, és éjszakás műszak után minden nap menne hozzá aludni, mikor beteg a kedvese, és venne neki terhességi tesztet, ha úgy van?

Figyelt kérdés

megtenne ennyi mindent egy férfi ha nem szeretné kedvesét?

és lene ideje megcsalni, ha dolgozik, másfél órát a haverjával van (munkatárs) a többit meg a kedvesével?


2011. jan. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát, hogy lenne-e hozzá ideje azt kétlem, de attól még csalhatja.


Lehet valaki végtelenül szerelmes egy nőbe, annyira hogy mindent megtesz érte, és közben eljárhat egy másikhoz hogy valami olyat kapjon amit a párjától nem kap meg ... de ehhez a nőhöz őt érzelem nem fűzi, minden érzelmét/figyelmét a párjára fordítja.

2011. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, törődne vele ennyit. És igen, megcsalni is lenne ideje ezek mellett.


És ne keverd a kettőt, attól hogy csalja, még szeretheti. A szerelem definiálása mindenkinél máshogy van

2011. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak mer ha képes lenne csalni olyannal, kai neki érzelmileg nem fontos, akkor negem se szeretne igazán, és kait nem szeretek, arra nem fordítok ennyi időt, energiát, pénzt

amúgy szexuálisan meg azt mondta h nagyon ott vagyok, és velem volt eddig a legjobb (nem csak azér)

látom is h élvezi

amúgy egy műszakban dolgozunk, és előttem szokott telefonálni, nem titkolja h ki hívja, ki üzen

megm inden dolgáról mesélni szokott hogy milyen csajai voltak eddig, milyen volt a szex,

anyjával meg barátjával is egy műszakba vagyunk, ők is jól ismernek engem, ha találkozik velük akkor az esetek 80% ban én is menni szoktam velük, mert hívnak, sőt van hogy hívják párom és inkább nem moccan mellőlem,

szilveszterezést is lemondta

2011. jan. 15. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:

azér próbálok hinni neki, mer néha féltékenynek tűnik, mintha elelnőrizgetne stikában,

meg buliba is utánam jött, pedig nem szeret bulizni, és nem is mondta h jön

közösségi oldalakról törölte magát, msn je nincs instalálva

én meg magamból kiindulva flörtölgetni szoktam, jól is esik, de nem jelent semmit, és szeretem a párom, és hűséges vagyok, és el nem hagynám

de elég éfltékeny tipus vagyok

és ez lehet azrt mert önbizalomhiányom van

2011. jan. 15. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor most mi a problémád ? megválaszoltad magadnak is... egyébként pedig az a legrosszabb ha nincs valakinek önbizalma mert az a pasit is elbizonytalanítja szerintem egy kicsit ha te nem vagy magadban eléggé biztos.

És igen attol még hogy megtesz érted mindent simán megcsalhat...(tapasztalat!) szóval nem árt odafigyelni én mindig észrevettem ha valami nem volt rendben... és a mostanimnak is mindig mondogatom hogy lefog bukni egy idő után

2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, akibe nem szerelmes az ember, azt szívbaj nélkül hagyja meghalni.
2011. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én csak felvázoltam, hogy hogy viselkedik velem

néha mondja h szeret, nem sűrűn, de igaz hogy inkább éreztetni kell nem mondani

meg magától kezdett el beszélni a hzasságról, meg h össze akar költözni velem majd, meg szeretne gyereket,i igaz később, de ha összejönne nem akarná h elvetessem


magamból kiindulva nekem nem lenne időm ennyi találka, meg meló és alvás mellett megcsalni a párom

azt hozzá kell tennem hogy otthon játszani szokott sokat az x boxán, meg a szintetizátorján


hát lehet nincs sok önbizalmam, de abban biztos vagyok, hogy szeretem őt

és ha valakit nem szeretek, az nekem nyűg és megpróbálnám lerázni, meg nem szeretek bajba keveredni sem

ő is szüleivel lakik én is

de mindig páromról álmodom, és rémálmaim vannak

2011. jan. 16. 05:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha magamból indulok ki, egy vadidegent sem hagynék csak úgy meghalni, ha bármit is tehetnék érte.


ugyanígy, akár konkrétan utálhatok valakit, ha azzal hívna fel hogy rosszul van, és nem tud másnak szólni, vigyem be ügyeletre, megtenném. lehet, csak én vagyok ilyen degenerált hülye, de megtenném.


veled viszont, kedves kérdező nagyon komoly gondok vannak... még mit vársz ezek után a pasidtól? a leírás alapján királyi dolgod van mellette, teljesen jól alakul az életetek, mit kell ezen ennyit parázni? tanulj meg bízni benne, és mondogasd magadban: "ha nem engem szeretne, nem velem lenne!" a leírás alapján még nem költöztetek össze, nem vagytok házasok, nincs gyerek, akármikor gond nélkül szedhetné a sátorfáját, de NEM TESZI! mert VELED van!

2011. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!