Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a haverom túlságosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a haverom túlságosan bír engem? L

Figyelt kérdés

Legalább 3 éve ismerjük egymást, egy szakkörre járunk. Pár hónapja meg egészen sokat beszélünk, többet találkozunk. Még ez nem lenne gond, mégis csak barátok vagyunk.

De néha azon kapom h mond néhány félreérthető dolgot, csak úgy elkezd bámulni vagy elég lelkesen hoz föl egy-egy találkozónkat..

Nagyon szeretek vele beszélgetni, elvagyunk de tényleg csak barátként tekintek rá.. félek rákérdezni.. Szerintetek??


2011. júl. 31. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem kezdeményez,ő baja...xD
2011. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szép kapcsolat kezdete, de ne kérdezz rá. Végre valaki, aki nem ajtóstól ront a házba!
2011. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BaKs ***** válasza:
Miért? te nem szeretnél összejönni vele? Ha csak barát akarsz maradni, akkor számolnod kell azzal, hogy lehet most buktál el egy olyan pasit, aki tényleg szeretett.
2011. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utcsónál a pont. Ne ijedj meg, valószínűleg nem k*csög arc, ha ennyi időt szentelsz neki.
2011. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.. abban biztos vagyok, hogy nem bántana meg, mióta ismerem apróságok, kis bakik miatt is bocsánatot kér és mindig meghallgat.

Viszont mindvégig a barátom volt, soha nem néztem rá úgy mint pasijelöltre.. és ha feltesszük h megpróbáljuk félek ha nem menne akkor utána nem folytathatnánk ugyanígy, nem lógnánk csak úgy együtt..

2011. aug. 1. 21:06
 6/7 BaKs ***** válasza:

Ez igaz, már nem lógnátok együtt HA NEM SIKERÜLNE, de arra is gondolnod kell, hogy mi van ha igen?

Hidd el, jobban kell neki a szerelmed, mint a barátságod, és talán neked is, csak határozd el magad.

2011. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól megvagytok, akkor miért ne működne? Ha meg nem, talán akkor is folytathatnátok ugyanonnét, hiszen azért nem lenne ciki, mert megpróbáltátok, és beláttátok, hogy nem megy, felesleges firtatni. Mindenesetre én szurkolok nektek! :)
2013. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!