Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Casanova fiúk! Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Casanova fiúk! Volt már olyan hogy megbántátok később hogy szórakoztatok egy lánnyal? Esetleg lett később érzelem?

Figyelt kérdés
L/22
2011. jún. 27. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valakivel szórakoztam, akkor azért tettem, mert nemakartam érzelmeket, megbánni meg nemfogok olyan dolgot, amihez két ember kell... Ha hagyja hogy szórakozzak vele, akkor az az ő baja, azmeg az enyém, hogy ezzel visszaélek.

F/21

2011. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz a szórakozás alatt egészen pontosan?
2011. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leígéri a csillagos eget is pl..
2011. jún. 27. 22:29
 4/7 anonim válasza:
SZórakozni szórakoztam vele, de aztán mikor az análfűrészes részhez értünk és 3,5 liter vért vesztett a könnycsatornáin keresztül, már kezdtem megbánni a dolgot. (Azért folytattuk.)
2011. júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
előző ez megy kommenthuszárra :D
2011. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg te is lool :D az KOMMENTVITÉZ :D
2011. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kommenthuszár is van te szerencsétlen
2011. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!