Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, aki két évvel idősebb nálam. Nem tudom, hogy hogy adhatnám a tudtára, hogy szerelmes vok belé?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, aki két évvel idősebb nálam (én 13 vok). Nem csak tetszik, hanem folyamatosan róla álmodok. Nem tudom egy percre sem elfelejteni. Már többször is rámnézett, de akkor én mindig zavartan elkapom a pillntásom, nem tudok rá mosolyogni, mert ahhoz túl szégyellős vagyok.Nem tudom, hogy hogy adhatnám tudtára, hogy szerelmes vagyok belé. És ha ő azt se tudja, hogy ki vok? Segítsetek, hogy hogy tűnhetnék föl neki.
2010. febr. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

először is nem azt kell a tudtára adni,hogy szerelmes vagy belé,elég ha észreveszi,hogy tetszik neked.

szerintem egyszer próbálj rámosolyogni,hidd el nem kell szégyellősnek lenned ezért,nem lesz semmi gond...aztán köszönhetsz neki,stb...

2010. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagy belé szerelmes, csak azt hiszed, 13 évesen még lelked sincs
2010. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vedd fel msnre! ott azért mindenkivel lehet beszélgetni és nemlátja hogyha zavarba vagy :) aztán majd szép lassan elkezd köszönni meg stb. :D
2010. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!