Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy túl tapasztalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy túl tapasztalt?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és most együtt vagyok egy csajjal, aki 21 éves...A baj, hogy nem hiszi el, hogy csak ő kell, elég léhűtő életet éltem, és mikor megkérdezte, hogy hány lány volt előtte, megmondtam, hogy csók szinten 70 körül táncol a szám, szex pedig eddig 23 nővel volt...Komoly pedig 1 sem. Azóta durci van, és nem hisz nekem... Mit tehetnék?
2009. ápr. 8. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ellenkezőleg, elhiszi. Egy himringyónak tart. Az is vagy.
2009. ápr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted nem a 24.-nek képzeli magát???
2009. ápr. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek...Aki sok nővel volt, az már kapásból "hímringyó"?

Második...Igazad van, aláírom.

Csak éltem az életem, és éltem a lehetőségeimmel... Elhiszem, hogy ezek után nehéz hinnie nekem, pedig tényleg nem kell más, most először érzem, hogy tényleg szeretek valakit! Hogy vagy inkább mit tegyek, hogy higgyen nekem? Hosszú életem volt, volt benne fű, 1-2X tabi is, de soha nem rendszeresen... És most bánom az egészet, amit akkor csináltam, de változtatni már nem tudok rajta, és hazudni sem akartam neki, hogy csak 5-6 lányt vallok be, az nem tisztességes...Ő amúgy eddig 2 férfivel volt, ezért a kérdésben a "túl tapasztalt" kifejezés...Segítsetek, kell nekem!!!

2009. ápr. 8. 03:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki szó szerint amit most leírtál a kommentedbe. nagyon sajnálod, és nagyon szerelmes vagy, és ha ő úgy érzi hogy egy préda lenne, akkor hajlandó vagy akármeddig várni rá stb.
2009. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

aha, ez az akármeddig várok rád-szöveg biztos bejön! De legyen mögötte tartalom is, ne csak úgy mondd, csak ha igaz is!


egyébként lány vagyok és vszleg engem is megijesztene ez a szám! A barátom rafkós volt és a mai napig nem hajlandó elárulni az igazat. jól is teszi, mert durca lenne, az 100%

2009. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hülye vagy fiam, hogy ezt elmondtad neki! Ha tapasztalt lennél és lenne elég eszed, tudtad volna mit mondj... mondjuk max 3 lánnyal feküdtél le és kész...


A csajon múlik, hogy megbékél-e... de nem hinném. Majd máskor okosabb leszel.

2009. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja, 19 évesen és szűzen kerültem össze egy ugyanilyen kaliberű sráccal, mint te. Sétáltunk a városban, és elmondta, hogy ebből a suliból is volt egy csaj, ebből a suliból is. A pontos számot nem mondta meg (lehet, hogy nem tudta volna összeszámolni), de azt mondta, hogy 20 fölött van a megdöntött lányok száma. De nem az ő hibája, mert ő még várt volna velük, mindig a lányok másztak rá. Engem is rohadtul bántott, azért gondolj bele basszus, hogy milyen érzés egy lánynak ez. Ilyenkor csak az jár a fejünkben, hogy mi is egy újabb strigula leszünk. De aztán bedobta a kedves, türelmes fiú szövegét: neki már csak én kellek, senki más. Higyjek neki, hogy csak engem kíván, mással nem akar többet lefeküdni, mert értem érdemes lezárni ezt a kicsapongó életmódot, mert neki arra van szüksége, hogy egy szeretetre éhes lány megváltoztassa, és ez én vagyok. Mert ő ezzel a kicsapongó élettel csak védekezett, mert nem mert komoly kapcsolatot kiépíteni, félt, hogy átvágják, ahogy tette az első barátnője. És legalább már később nem fog elhagyni azért, hogy kipróbálja mással, mert ő már kiélte magát, és már nyugalomra, és őszinte érzelmekre, szerelemmel teli kapcsolatra van szüksége, és tudja, hogy tőlem ezt megkapja. Na ennek a szövegnek bedőltem, és hittem neki, hogy tényleg megváltozik, és mostantól majd csak én leszek neki fontos. De nem így lett. Egy hónap (5 randink volt összesen) ultimátumot adott, hogy vagy lesz szex, de hamar, vagy fel is út, le is út, mert ő ezt nem bírja.
2009. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16:58-as...Igazad van, tényleg mekkora barom vagyok, hogy őszinte vagyok az emberekkel...Jesszus, erre még nem is gondoltam, mennyivel jobb lett volna hazudni, és később mikor már együtt vagyunk, szép sorban kiderülne minden kamu... Erre meg Te nem gondoltál, mint már említettem, kell nekem, nem csak 1-2 éjszakára, fogtad?
2009. ápr. 8. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:

10.57-es válaszoló vagyok

hát ha ennyire kell neked, akkor végülis nincs probléma. Csak udarolni kell neki, szerintem ha bebizonyítod, hogy szereted, akkor nem lesz gond.

az én párom is már elég tapasztalt, de miután beláttam, hogy szeret, nem volt gond.

2009. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs mindenki máslépp reagál mindenre!!mindenkinek a teste más!!nem lehet általánositani!!
2009. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!