Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza a párom bizalmát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miért nem bízik meg benned.
2011. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Hát ha már nem bízik benned akkor valószínűleg oka van rá. És ha egyszer okot adsz neki rá soha többet nem fog benned megbízni mert tudja hogy máskor is megtehetnéd.. (általában)
2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Azt kihagytam hogy teljes mértékben nem fog megbízni benned.. mert csak megnyugszik előbb-utóbb de akkor is ott lesz az az érzés hogy mi van ha újra elbizonytalanítod..
2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B.angel ***** válasza:
Hát igen. Velem megtették, nem egyszer. Mondjuk, megbocsájtottam a páromnak.. de most még annyira sem bízok benne mint eddig. Vagyis nem is az, hogy nem bízok, mert vele vagyok, tehát adtam neki esélyt, bizalmat, hogy rendbe hozhatja azt, amit elszúrt. De nekem ehhez megint sok idő kell. Szóval várj, bizonyíts és tűrj!
2011. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!