Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeptemberbe főiskol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeptemberbe főiskolára megy, én pedig érettségizni fogok. (lent) Várom a válaszokaat. (? )

Figyelt kérdés
Így nekem nagyon sokat kell tanulnom majd, meg persze neki is.Több mint másfél éve vagyunk együtt, és úgy érzem hogy ő is szeret engem , de mégis félek, mert koleszos lesz és biztos lesz ott egy csomó szép láány, ráadásul nem fogunk annyit találkozni.Tudom hogy bízni kell benne, hogy hűséges lesz.De nehéz, mert mi eddig egy suliba jártunk, és ott is jöttünk össze.Szóval ez így egy kicsit szokatlan lesz.Számomra pedig kétségbeejtő is. Fontos lenne hogy tanácsokat adjatok, vagy elmondjátok a tapasztalaitokat.:)
2011. aug. 1. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kapcsolat legfontosabb eleme hogy mindig öszinték és megbizunk egymásba :) sok sikert!
2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj nagyon jol.

Masfel ev az nem kis ido, ez ido alatt megismerhettetek egymast, tudjatok egymas szokasait, egyszoval mindent...

Mar e miatt nemlehet valakit konnyen elfelejteni(ha szakitasra kerulne a dolog)

Szoval, itt jon a lenyeg...ha apasid mas nok utan nezeget majd, azt tesi mar az elso alkalommal eszreveszed rajta(telefonba is)...ha meg ennyi szep egyuttoltott idot felad egy masik csajert, akit raadasul alig ismer, akkor mehet afrancba, sot meg sirni sem erdemes az ilyen utan.Akkor az azt jelentene, hogy nemszeret, es ujeletet kell kezdeni, nem leragadni egy ilyen mellett.

Mindig, mindig ilyen esetben ne a sizvedre hallgass, hanem az eszedre. Lehet elso par hetben szenvedni fogsz, de az meg mindig jobb, mintha egyutt maradsz vele, o pedig masok utan nez, vagy ami megrosszabb, meg is csal, es te meg akkor sem vagy kepes elhagyni!!!!

2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha ténleg szeret akkór nincs mitől tartanod.Sok esetben a távólság megerősiti a kapcsolatot.Szerintem üljetek le és beszéljétek meg.
2011. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Big Boss ***** válasza:
Senkinek ne higgyél el semmi.Ez az élet. Fősulin főleg, ha koleszos lesz úgy is meg fog ismerkedni v mi jó csajjal és össze fog vele haverkodni és úgy is megfog csalni, ha szeret, ha nem ezek tények és így vannak, de van még még egy mentsvár, ha pasid rusnya és nem fog kelleni senkinek és a legjobb barátja a büfés néni lesz akk no problem meg marad neked.
2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Meg kéne beszélnetek szerintem, hogy mi legyen a továbbiakban. Gondolom, havonta 1x, 2x tudnátok találkozni, ami nyilván nem a megszokott, de azért nem olyan vészes.

Plusz, nem tudom, hogy hol tervezed a továbbtanulást, de ha ott, ahol ő is tanul, akkor gond nem lesz. Egy évet simán kihúztok! ;)

Sok sikert, majd írj, hogy mire jutottatok! :)

19L

2011. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Big Boss ***** válasza:
Lányok, lányok túl optimisták vagytok, egy félig átmulatott éjjelnek a másik felében egy csaj lesz. tuti megcsalja, nem értem mért hitegetitek -.- túlságosan bíztok a férfiakban pedig ennyire nem szabad
2011. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Big Boss te olyan gonosz vagy.Ne halgass rá.

Ha szereted azt a fiút bizzál meg benne,meglásd meghálálja a bizalmad:)

A szerelem minden akadályt legyőz a távolságot is.

Hogy milyen "szép lányokkal" fog ő összeismerkedni a koleszban nem tudom de nem hiszem,hogy elcsábulna.

Ne hidj el olyan butaságokat,hogy a kolégiumokban a csajok pucéran flangálnak vigig a folyósón fiúk lányok egyszerre használják a zuhanyzót meg,hogy ott éjszakánként mindenféle szexorgiák vannak.

Én is voltam koleszos de a két év alatt még csak hasonlót sem láttam.

Különben is ha Ő szeret téged akkor számára te vagy a legszebb és a világ összes nőjére sem cserélne el.

Fel a fejjel:D

2011. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Big Boss ***** válasza:
Gonosz ugyan, én próbálom közölni vele az elé táruló tényeket. De tod én ink meg mondom neki mi lesz hát ha nem fog úgy össze omlani mint a Magyar forint, úgy is pofára esés lesz, majd meglátod. de tudjátok mit legyen úgy ahogy mondjátok, sőt bízom benne, h úgy lesz
2011. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te Big Boss...szerinted minden férfi ugyanolyan? :D És minden nő egyforma? Vannak különleges nők a férfiak életében, akiket szerintem nem hagynának ott egy egyéjszakás (v akár többéjszakás) kalandért. Persze, egészen más megvilágításba helyezi a dolgokat, ha a srác beleszeret egy másik lányba.

19L

2011. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát majd meglátjuk, hogy mi lesz.Úgyse tudok mit csinálni
2011. aug. 4. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!