Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megcsalni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megcsalni valakit, akit szeretünk?

Figyelt kérdés

Sokan megcsalják a párjukat, utána meg mondják, hogy "de szeretem..."

Akkor ez hogy is van?

Azt hittem akit szeretünk, azt nem bántjuk meg, és nem vágyunk másra, mert Őt szeretjük...

Én úgy gondolom, hogy ha szeretem a barátom, nem csalán nem a világ legsármosabb férfijával sem, nem vinne rá semmi, hogy megöleljem, megcsókoljam.

Én vagyok akkor a hibás?


2011. aug. 1. 13:21
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Csak hazudnak. Ennyi az egész! A megcsalás a legaljasabb dolog a világon, azt jelenti, hogy annyira gerinctelen az illető, hogy nem mer odaállni a másik elé és őszintén bevallani, hogy vége.
2011. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, aki összetéveszti a megszokást a szerelemmel.
2011. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Akit szeretünk, azt nem csaljuk meg. Akit megcsalunk, azt nem szeretjük.
2011. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Könnyen! Ha termékeny vagy épp, akkor minden vágyad egy szuperjó génállománnyal rendelkező pasi. Ha ezt megleled, akkor simán lefekszel vele. Akkor nem fogsz gondolkozni sem előtte, sem közben, max majd utána. :D De azzal a pasival nem biztos, h szívesen élnél együtt. A pároddal viszont annál inkább. Ennyi a történet.

Pasi oldalról meg, az a nagy helyzet, h minden arra érdemes nőt meg kell dugniuk. Ez az alapprogramjuk. Persze, lehet önuralmat gyakorolni, de néha nehéz. :)

Mindezek ellenére a szerelem, az bizony szerelem! Ami szintén biológia, de ez semmit nem von le az értékéből! Minden egyéb idealizált körítés csak felesleges álmodozás. ^^"

2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A volt barátom tesója szemrebbenés nélkül bárkivel csalta a barátnőjét és a képébe hazudott, de ha a csaj beszélgetett valakivel, nem ért rá hétvégén találkozni vagy bármi, már megőrült és hisztirohamot kapott, hogy mi van ha elveszik tőle, nem lehet a szerelmével, mi lesz így nélküle.

Mondjuk az az ember pszichiátriai eset volt, nekem is mindig falaznom kellett neki, amióta nem vagyok a testvérével gondoltam rá h elmondom a lánynak mert egyébként aranyos csaj, csak hát mégse akarok belemászni a dologba, meg amilyen labilis még vagy öngyilkos lesz, vagy nekem/a csajnak lesz vmi baja.

Mondjuk teljesen normális embereket is ismerek akik csalják a párjukat és elvileg szeretik.

2011. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
bizony ha valakit megcsalunk, azt nem szeretjük, legalább is nem szerelemmel, én is így vagyok. Most döbbentem csak rá. Csak sajnos nehéz azt nmondani, hogy vége, mert valahol szeretem, de csak mint embert, nem szerelemmel.
2011. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig minden pasimat megcsaltam ha a csók is annak számít,nem tudom miért pedig az egyiket szerettem!!De ő aljas szemétláda ember volt!A mostani páromat soha nem tudnám megcsalni mert szeretem:):)
2011. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak azt csaltam meg akit nem szerettem

van a világon kapcsolatfüggöség sajna.

2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A megcsalás egy döntés.

És döntő százalékban ( nem minden esetben!!!) csak a nők képesek arra, hogy beérjék azzal, hogy szerelmesek, és akkor csak a pasijukra vágynak.

A férfiak ALAPVETŐEN biológiailag különböznek. És ezért nem lehet őket hibáztatni, ez olyan, mint hogy valakinek zöld vagy barna a szeme. Ez ilyen. A pasik probléma nélkül szét tudják választani a szerelmet a szextől. (hangsúlyozom megint, nem minden esetben, de döntő többség) Számukra a megcsalás általában csak testiség, vágy, és kész. Attól még komolyan szerelmesek a barátnőjükbe.

De mint mondtam, a megcsalás döntés. Nincs olyan emberi ösztön, amely elnyomná ebben a kérdésben a józan ítélőképességünket, szóval aki megcsal valakit, az döntött. Jól vagy rosszul, később megítélheti, de nem "csakúgy megtörtént, nem is tudom mi történt"...

2011. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pl azért csaltam meg, akit szerettem, mert nem voltam biztos az érzéseiben (mondjuk éreztette is, hogy rohadtul nem tudja, mit akar)...

A többit meg azért csaltam meg, mert nem szerettem őket, csak pótlékok voltak, mert a fent említettnek köszönhetően szükség volt ezekre is.

2011. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!