Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj, akit szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akit szeretek. Es nem tudok kiszeretni belole, pedig ki kellene. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 13:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Passz. Én is így vagyok már 10 éve :S Azóta sem volt komoly kapcsolatom, mert képtelen vagyok bárit elviselni, aki nem Ő :( :(
2011. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok vele csak én csaj vagyok.7honapos kapcsom volt vele,de már 8honapja vége lett eś nemtudom elfelejteni. hát proballj meg nem rá gondolni,és olyan lányoknál probalkozz aki tényleg szeretne és megbizol benne o lehe th tudná feledtetni:)
2011. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De megtudtam rola, hogy lesmárolt egy másik pasit, amíg én nem voltam ott. Jo, kicsit ittas volt az igaz. Most szakítsak? De én szeretem ot, és azt hiszem o is engem :S
2011. aug. 1. 13:29
 4/34 anonim ***** válasza:
hát ha igy lenne én tuti szakitanak,én is ezmiat szakitottam,ha ivott akkor is,én enemtudn=ek utanna ugy vele lenni,ha nem velem va massal smarolt+elotte mar kitudja hannyal csak nemvallja be.ezekutan jonnek a hazugsagok,szeintem nemérdemes ezekre alapozni,foleg komol kapcsot nem+nem is tudnal utanna ugy raniezni,en szakitanak,neked nehez lenne atmenni rjata,o holnap mar azt se tudná kivagy,elozo voltam:)
2011. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát igaz, ami igaz, sok exe volt már. De mindig bizonygatja, hogy szeret meg minden. Jol érezzuk magunkat egymás korében. De ez a kapcsolat még friss, csupán 2 hete járunk, de o már 6 nap után sexet akart. Most komolyan szakítsak? Ahh nem! Várunk 1, vagy 2 hetet, ha valami változást látok majd rajta ( pl nem tudom ), na akkor lépni fogok. De akkor kvára elszomorított, amikor megtudtam, hogy mással smárolt bebszva.
2011. aug. 1. 13:47
 6/34 anonim ***** válasza:
te tudod,énis voltma már épp igy,csak a szex kell neki,vagy azért mert helyes vagy,te tudod az az 1 v 2het de magadnak csinallsz rosszat,jobb ilyenkor sdzakitnai mint pl 2hpnap utan...
2011. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De és hogyan? Menjek oda hozzá, hogy bocs, ennyi volt, mert csak a dugásra kellek?
2011. aug. 1. 14:30
 8/34 anonim ***** válasza:
nem,hát nem igy van,énis voltam már igy csak én csaj vagyok,mondd meg neki h neked pl komoly kapcsi kellene,és nem ilyen h a hatad mogott mással vagy stb,ám hány éves vagy?
2011. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

En 16 éves vagyok, o meg 14 :D

Tudom, hogy fiatalon elkezdte, és már nem is szuz, ezen kicsit ossze is vesztunk, hogy már ilyen korán elvesztette, és hogy ez majd késobb eros hatással lesz szexuális életére...de hát nem tudom most totál...ha lefekszem vele, kidob...az szopás...ha pedig még egyutt maradok vele, és a hátam mogott smárolgat, az is szopás. Ha pedig most szakíttok vele, akkor nem tudom mi lesz :)

2011. aug. 1. 15:31
 10/34 anonim ***** válasza:
hát te tudod,még mindig én vagyok,de itt nagyon roszs beszellni,msn-en nemlehetne? kb énis igy voltam,azt tudnék 1-2 otletet adni:) privátot irj rám és ott segthetek,itt nehéz nekem:)
2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!