Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ezzel a csajjal? : D

2011. aug. 1. 13:56
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Én is sajnálom de NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Úristen! :D
2011. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Azért sajnálom,mert képzavarban van.Gondolom a rokonok,barátok azt mondogatják neki,hogy jó hangja van,így el is hiszi..De ez nem egyedi eset...Rengeteg lány van aki azt hiszi ő jobb egy fürdőszobai kántálásnál..

Volt egy kolléganőm,19 éves.Munka alatt állandóan énekelt,már az ember idegeire ment,a borzalmas hangja miatt.Ha mondtuk neki,hogy inkább rajzolja le,vagy köpjön a tálcába onnan kiolvassuk ,megsértődött,és szerinte mi voltunk botfülűek,és irigyek,mert a családja,barátai szerint neki tökéletesen hangja van.Végül jött a megasztár válogatás ahová elment..Kiderült,hogy 2 nyivákolás után abbahagyatták vele,hogy siralmas a hangja..

Később már nem énekelt,de még akkor is tuti biztos volt abban,hogy csak az irigység beszélt mindenkiből..

Sajnos nagyon-nagyon sokan vannak így ma is...

Csak írj ki egy olyan kérdést,hogy ki tud jól énekelni? azt meghallgatod..El se hinnéd hány pocsék,siralmas próbálkozó lenne itt is...

2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most örülsz, hogy rémálmok fognak gyötreni??? :S
2011. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14:11 még jó hogy én tényleg tudok énekelni.:D
2011. aug. 1. 14:29
 16/31 anonim ***** válasza:
mekkora a szemöldöke..lool
2011. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én sajnálom... Nem ő tehet róla, hanem a családja/rokonai... Egy mosolyt nem tud az arcomra tenni. Szerintem ez nem vicces.
2011. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

14:11 még jó hogy én tényleg tudok énekelni.:D


Biztos vagy benne?? Vagy esetleg lehet hogy te is olyan nevetséges lennél mint akit linkeltél??? :)

2011. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
aztaqrva. mi ez már. partyszemöldök xxD
2011. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem én tényleg tudok:)


Ja IJB.

2011. aug. 1. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!