Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm baráti társaságába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm baráti társaságába nem vagyok bejáratos. Szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Egy éve múlt, hogy együtt vagyunk, és még csak egyetlen barátnőjét ismerem, vele is kb. két percre találkoztam. Senki mást. Nekem nagyon rosszul esik, mert ő szinte mindenkit ismer már, aki nekem fontos. Igaz, ő is ritkán találkozik velük, de én sem sűrűn találkozom a barátaimmal, mégis... Különben szeret, de nem érzem felvállaltnak magamat...
2011. aug. 1. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és, nem beszéltek erről?
2011. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de, arra hivatkozik, hogy ritkán találkozik velük, ennyi... Különben üdvözölnek, meg puszilnak, meg ilyenek, csak ezt mégis félmegoldásnak érzem...
2011. aug. 1. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
ja. dobjatok össze egy bulit ahol mindenki meghívja a saját haverjait (?)
2011. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én el nem tudtam volna képzelni idáig, hogy ne hívjam magammal, illetve kettőnket is hívnak meg eleve. Felém billen a mérleg
2011. aug. 1. 23:27
 5/11 A kérdező kommentje:
jólenne nekem egy sima kávézóban egy óra. már gondoltam rá, hogy meghívom őket magamhoz, de ezt nem érzem kereknek
2011. aug. 1. 23:29
 6/11 napietus ***** válasza:
vagy Téged szégyell a barátai előtt, vagy a barátait előtted.
2011. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnél velük találkozni. Szerintem nem az van, hogy ki akar zárni, de a lányoknál ez egy kicsit más, mint a fiúknál. Egy pasi ahogy én észrevettem mindenhova szereti magával vinni a barátnőjét, már csak azért is, hogy büszkélkedjen vele. Amikor viszont a lányok találkoznak egymással, az olyan privát dolog szokott lenni, megbeszélik egymás pasiügyeit, meg más nődolgokat, amik legtöbbször nem tartoznak férfiakra (meg nem is lennél rá kíváncsi).

Ha csak ritkán van alkalmuk találkozni, akkor egészen biztos vagyok benne, hogy emiatt nem hív, mert ha gyakran taliznának, akkor ezeket a dolgokat máskor is ki tudnák beszélni és lenne olyan alkalom, amikor te is ottlehetnél. Szóval ezt ne vedd úgy, hogy ellened szól és szerintem simán meg tudjátok beszélni, csak mivel ő tudja, hogy ilyenkor a sminkelésen és a cipőkön keresztül a szőrtelenítésig minden szóba kerül ezért nem gondolta szerintem, hogy te komolyan gondolod, hogy ott akarnál lenni. Ha egy éve veled van, akkor nyilván fontos vagy neki és felvállal, ez a lányoknál nem erről szól, nekünk nem olyan fontos, hogy mutogassuk, hogy ilyenünk is van :D

2011. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az hiányzik, hogy mutogasson, én sem azért viszem magammal, hanem mert a társam. Jó esetben mindenben a társam.
2011. aug. 2. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:
az egy dolog h mindenben a társad, de itt nem kettőtökről van szó. ha elve ritkán találkozik a bnőivel akk nem csak a bnődről van szó hanem a többi csajról. és gondolom a bnője neked nem akarja elmondani h melyik cipő tetszik neki, kivel dugott hétvégén v hasonló...
2011. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mással nem dug rajtam kívül, úgyhogy ez a téma kilőve...
2011. aug. 8. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!