Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok visszahúzódó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok visszahúzódó a lányok társaságába? Miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Ismerőseim szerint nagyon rendes, őszinte, jófej srác vagyok. A srácokkal nem, de a lányokkal nagyon szótlan vagyok. Megnéznek, tetszem nekik. Az egyetem mellett modelkedem. Elöször azért keztem el hogy jóljön egy kis mellékes az albérlethez. (de mára a t. túlra és olaszo.ba is hívnak). Szóval szerintem a külsőmmel se ilyesztem meg őket. Öltözködésem is elég trendi (hiszen sok ruhához ingyen jutok), a megjelenésem alapján se látszok félénknek. De ennek ellenére szinte a szemükbe se merek nézni. Bár valamiért olyan helyre se szeretek járni ahol ismerkedni lehet. Inkább besegítek a családi válalkozásunkba, tehát dolgozok éjjel, nappal. Mi lehet ennek az oka? Hogy tehetek szert nagyobb önbizalomra, vagy hova fordulhatok segítségért? Vállaszaitokat elörre is köszönöm..........
2010. aug. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mittomén...
2010. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SkiniGery válasza:

Nem iszol eleget :D


Am ez sokmindenkinél így van,de am ha úgy nézel ki ahogy te akarod az növeli az önbizalmad,mittomén belőtt haj vagy olyan cucc ami jól áll.


Elsősorban magadnak felelj meg mert az nagyon növeli az önbizalmat

2010. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

basszus a mai fiúk anyira beszarik félnek kezdeményezni és elvárják h a lányok udvaroljanak

hát ha model vagy akkor biztos jol nézelki hát a kérdésedre nem tok válaszolni :)

2010. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szóval szerintem a külsőmmel se ilyesztem meg őket" most mivan? te vagy beszarva vagy a lányok szarnak be tőled?
2010. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ne legyél nyálas cicafiú! Legyél férfiállat:D Az a nyerő!
2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!