Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes összeköltözni? Én kicsit tartok tőle, de párom már nagyon szeretné.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és minden tökéletes közöttünk. Nagyon harmónikus a kapcsolatunk, nincsenek vitáink, mondhatni, hogy minden téren tökéletesen megértjük egymást. Egy városban tanulunk, ugyanazon a főiskolán, mind a ketten albérletben élünk. Nagyon szeretné, ha szeptembertől összeköltöznénk, sokszor mondogatja, sőt, már tavaly is rengetegszer előhozta, hogy szeretné velem mepróbálni, hogy milyen lehet együtt élni, hogy jövünk ki egymással, stb, és én is szeretném, de nem tudom... azt hiszem, egy picikét még tartok ettől. Mármint, jelenleg úgy néz ki, hogy eléggé hosszútávra tervezünk, szeretné majd megkérni a kezemet is, éppen ezért semmit sem szeretnék elkapkodni. Az addig oké, hogy most is minden nap találkozunk, és legalább 4, de van, hogy 5 éjszakát együtt töltünk egy héten, akár nála, akár nálam, de mi lesz, ha közös háztartásban fogunk élni? Nem tudom, mennyi a megszokott idő, miután a párok már összeköltözhetnek anélkül, hogy túl korai lenne vagy elsietnék.

Szerintetek? Akinek esetleg van személyes tapasztalata, hogy milyen volt együtt élni, milyen problémák merültek fel és azt hogyan oldották meg, hogy viselték egymást, nem lett-e elegük a másikból, vagy ilyesmi, annak külön örülnék. :)


21/L, 25/F


2011. aug. 2. 15:39
1 2
 1/16 AmyReynolds22 válasza:
Szerintem ne aggódj. :) Költözz össze vele, akkor fogod csak igazán megismerni. Meg fog mutatkozni, hogy mennyire illetek össze, hogy jöttök ki, ha a háztartás vezetéséről van szó, meg ilyenek. Nem kell ezen parázni, rossz úgysem sülhet ki belőle. Ha pedig mégis, akkor az azt fogja jelenteni, hogy nem vagytok összevalók. Ha már úgyis házasságon gondolkoztok, akkor éppen ideje összeköltözni.
2011. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Mintha magamat hallanam, en is ugyanebben a helyzetben vagyok annyi kulombseggel, hogy nekem a parom hezital ezen. mi is masfeleve vagyunk egyutt. Engem is erdekelne ez a kerdes.

21/L, 25F

2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1 év után összeköltöztünk, lassan 1 éve együtt élünk. Minden rendben van :)

21/L 28/F

2011. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én tavaly október óta ismerkedtem a mostani párommal, de volt egy kis "bibi"...ott volt még az exem. Namármost, az exel már elég régóta nem ment(3 és fél éves kapcs.), így szakítottam vele és összejöttem a mostani párommal. Májusban összeköltöztünk és hihetetlenül boldog vagyok:) Azt hiszem, így lehet kiismerni a másikat igazán!

Kívánom, hogy Ti is legyetek ilyen boldogok és találjatok így egymásra! :) 22/N

2011. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pont aktuális téma, 2 hét múlva költözünk be az új lakásba amit most kezdtünk el kifesteni, rendbe tenni, mi lassan 2 éve leszünk együtt, sztem ez pont ideális, mert már nagyon vártuk. Mi messze laktunk egymástól így nehéz volt mindig ide oda járkálni. Van hogy tizen napokat egyhuzamban együtt alszunk így nálunk az a fogalom hogy együtt éljünk nem új, mert a távolság ellenére sokat vagyunk együtt, így a benzint megspóroljuk. De ha neked félni valód van akkor biztos nem értél még erre meg, várjatok még. 24L 25F
2011. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igazán nem tudom,mikor érdemes,de úgy gondolom túl sokat sem érdemes várni.Felnőttek vagytok,szeretitek egymást,mire várnátok,és közhely,de igaz,lakva ismered meg igazán a párod.Mi anno 4 hónap után költöztünk össze,és rá fél évre összeházasodtunk.Ha többet vártunk volna sem lettünk volna biztosabbak egymásban.

Apróbb súrlódások persze vannak,és itt nem a WC ülökére,vagy a fogkrémes tubusra gondolok:)

Annyit teenék még hozzá,hogy együttélő pároknak is kell néha külön lenni,ez fontos,hogy ne fojtsátok meg egymást.

2011. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1 év után költöztünk össze, 2 éve élünk együtt, jól bírjuk! ;) Nagyon jó, hogy saját kis zugunk van, csak rá takarítok, és úgy gondolom, ezáltal is közelebb kerültünk egymáshoz.


22/L és 22/F

2011. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bátorítást és a jó tanácsokat. :)

Nagyon örülök azoknak, akik már együtt élnek a párjukkal és minden rendben van közöttük, sok boldogságot kívánok nektek a továbbiakban is! :)

2011. aug. 2. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egyénfüggő. Minden rajtad és a párodon múlik.

Mi például rögtön az első nap összeköltöztünk. Lassan 3 hónapja élünk együtt és minden a legnagyobb rendben van. Nem szoktunk vitatkozni, mindent meg tudunk beszélni, és nagyon szeretjük egymást. Ő 28F, én 19L.

2011. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Köszönjük!

Kívánok Neked is ugyanilyen jókat!

És ne félj; HAJRÁ :)

2011. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!