Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem szeretne a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeretne a párom összeköltözni velem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mert terhes vagy.


Te, belefulladok az információbőségbe. :D Hát ennyiből honnan a p*csából tudjuk?

2011. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több info???
2011. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
61%
azért, mert trehány vagy... Mert szétdobálod a használt zokniaidat/tamponjaidat
2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem gondolja veled komolyan?! Mert ha valaki szreti a másikat, akkor szívesen él mellette, együtt vele.
2011. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell ezt túl dramatizálni. meg kell kérdezni. ha felnőtt, értelmes ember, aki becsül és tisztel téged, akkor meg fogja mondani.
2011. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma vagyunk együtt 2 hónapja. Állitása szerint ő nagyon szeret. Névnapomkor szerelme bizonyitásaként a Balatoni naplementében megkérte a kezem. Ő 28 éves én 21. Ő egy albérletben lakik két haverjával és rengeteg mindenben segit nekik. Anya azt mondta hogy ő szeretné ha a párom velünk lakna addig amig nem tudunk külön költözni. Ezt ma megemlitettem a páromnak és az volt rá a válasza hogy nem tud ide költözni mert a haverjainak kiakarja fizetni a téli fűtésszámlát.Erre mondtam hogy még rengetegszer lesz tél.Ezzel én be is fejeztem a költözés témát. Minden másnap találkozunk.De valahogy úgy érzem hogy egyáltalán nem szeret és hogy a haverjai fontosabbak neki mint én.Nem tudom mit tegyek? Holnap este is jön majd munka után mivel délutános és nem tudom hogy hogy viselkedjek vele mert állandóan az jár a fejemben hogy nem akar velem együtt élni? És ha erre gondolok a szivem majd meghasad és zokogásban török ki. Mit tegyek? Előre is köszönöm!
2011. szept. 16. 19:55
 7/7 körömlakk ***** válasza:
Nemhinném hogy 2 honap után már együtt kéne laknotok!szerintem neki is szüksége van még egy kis szabadságra!Még nem is ismeritek egymást igazán!az első félévben még minden szép és jó....utána derülnek ki a másik hibái igazán...
2011. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!