Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jöhet szóba egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöhet szóba egy komoly kapcsolatba az eljegyzes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Amikor úgy érzitek, hogy van felesleges egymilliótok az esküvőre.
2011. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor mindketten úgygondoljátok "megértetek" egy egész életen át eggyüt lenni
2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nem került egymillába az esküvő...


3és fél év után volt az eljegyzésünk, rá egy évre az esküvő.

2011. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mink már 5 éve együtt vagyunk! 20 L
2011. aug. 2. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
5 év az sok de még fiatal vagy. Én voltam 6 évig valakivel de én is fiatal voltam még hozzá. Az eljegyzés igazából nem az évek számától függ, hanem mikor úgy érzitek, ha volt már róla szó akkor jó, de ha még nem, ne említsd.
2011. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi meg 8 éve, de még nem kértem meg. Addig amíg nincs egy lakás ahova tudnánk menni, és nem éltünk együtt legalább 1 évig addig nem.


22F

2011. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem kellenek milliók az esküvőhöz.. nem mindenki vágyik 800 fős esküvőre, 76 sztár vendéggel, 120 menüvel, 5 napos piálással..

én speciel nő vagyok, mégse szeretném nagy dobra verni azt a napot (szűk családi kör, 1-2 barát, és házasságkötő terem, aztán szevasz...)

am 20 évesen ne menj még férjhez! 15 évesen jöttetek össze, tehát akkor gondolom kb. Ő lehet az első hapsi az életedben, még nem is éltél, és már elköteleznéd magad egy életre.. Legalább összeköltöztetek már? mert akkor derül ki igazán, h milyen lenne együtt az élet

2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam, mert az lesz!Szamomra is fontos egy közös lakás, mert akkor is kibírjuk egymás mellett, akkor lehet róla szó!Meg aztan hagyom magam meglepni!Eljön annak is az ideje csak kíváncsi voltam :)
2011. aug. 2. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk kizárt, de másnál kb 1 év
2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha már az esküvőre gondolsz akkor már elég komoly a kapcsolat!

Szerintem ha két ember érzi amikor az életüket hivatalosan is összeköthetnék úgy kell cselekedni amit a szívetek diktál.

Ez akár egy hónap után is lehet.Szerintem nincs időhöz kötve a lényeg hogy 18.életéveitek legyen betöltve..:-)

2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!