Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek olyannal komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyannal komoly kapcsolatba, akihez nem vonzódtok fizikailag?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van valaki aki, kedves, aranyos, meg jófej stb, de nem éreztek iránta fizikai vonzalmat. Nem vágytok az érintésére, a közelségére, sőt el se tudjátok képzelni, hogy szexuális kapcsolatba kerüljetek egymással, mert egyszerűen hidegen hagy benneteket. Belemennétek, mondván, hogy majd idővel megismerem jobban, megszeretem/beleszeretek és akkor majd vonzódni fogok hozzá?

Fiúk lányok válaszát is várom, kort írjatok. köszi


2011. máj. 14. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem.. ha elsőre nincs meg ez a vonzalom, akkor később sem valószínű, hogy beindul... nem érdemes... (25L)
2011. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

f18

2011. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lassan az emberi társaságnál is alább adom, tehát valószínű. 24/l
2011. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen sem, nem lenne értelme arra várni h majd egyszer "talán" vonzódni fogok hozzá :S 21/L
2011. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó hogy más is azon a véleményen van amin én. Mert én sem mennék bele.

Azért kérdeztem, mert kiírtam egy kérdést, aminek az a lényege, hogy valahogy mindig olyan pasik kezdeményeztek nálam eddig, akikhez nem vonzódok. És kb már majdnem meg lettem kövezve, hogy mit válogatok, bele kell menni, aztán majd megjön a vonzalom. De én ebben nem hiszek, ezek szerint más se.

2011. máj. 14. 22:06
 6/11 szamóca. ***** válasza:

nem.

de ha ezt a kérdést nem így fogalmazod meg, hanem úgy teszed fel hogy "számít a kinézet?" (némi csúsztatással, mert ugyen a vonzalom nem csak a kinézettől függ) máris rengeteg álszent "dehogy számít" választ kapsz:D

2011. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelemre még rá lehet fogni, hogy idővel megjön. De arra is azt mondom, hogy a kapcsolat se legyen sürgős.
2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, így feltéve biztos megkaptam volna hogy nem számít a külső. De ahogy írtad nemcsak a külső lehet vonzó, úgy minden egyben számít nálam. De hát ugye kinek mi a mérvadó. lényeg, hogy feltételezzük, hogy nem alakult ki a vonzalom valami miatt a másik iránt.
2011. máj. 14. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp. Az alapvető vonzalom kell, mert különben egy másik lánnyal is élhetnék annyi erővel

22/L

2011. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem. Egy darabig barátkoznék vele, aztán ha kialakul bennem valami vonzalom iránta, akkor lehetne szó kapcsolatról, ha nem, akkor semmiképpen. Itt nemcsak a szexuális vonzalomra gondolok, hanem egyáltalán arra is, hogy összebújni vele, megérinteni, ölelni. Ha mindez továbbra is hidegen hagy, akkor nincs értelme.

Ha jobban megszereted, attól még nem fogsz hozzá vonzódni. Ha beleszeretsz, akkor viszont igen.

2011. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!