Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem bele szerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem a legjobb barátnőm volt pasijába mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 6 hónapja szakitott a barátjával...Miután szakitottak a barátja velem beszélt és mindog csak róla éerdeklödőtt és úgyan igy a baratnőm is róla! De ez meg egészen az elején volt... Mindig tudtam mi van velük és hogy mikor mit csinálnak mindig én voltam középen... Azután sokáig nem beszéltem a pasijával...Most olyan 3-4 hete egyre többet kezdtünk beszélni meg találkozgatni én nagyon meg kedveltem őt és a viselkedése alapján ő is engem és persze mondta is...Csak nem tudom mit tegyek mert végülis a legjobb barátnőm volt pasijáról van szó...Álitolag a barátnőm meg mindig szereti őt de a tag azt mondta hogy ahogy szerette pont annyira nem érdekli már... És ezt be is bizonyitotta!
2011. aug. 2. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

azért az természetes hogy a szakítás után a barátnőd haragszik, de ebből is látszik, hogy a kapcsolatuk nem ért sokat, és a lány sem szereti a fiút már... lehet hogy inkább az zavarná, ha te olyannal jársz, akit ő utál.

Jó lesz ha a te kedves barátnőd mielőbb felnő és megkomolyodik, és elfogadja a kapcsolatotokat, és nem akar beleszólni az életedbe csupán azért, mert egyszer járt egy fiúval! Innentől kezdve ez már csak a te történeted, a barátnődnek nincs hozzá beleszólása, köze. Keressen magának ő is inkább valakit! Ha ezt nem érti meg előbb utóbb, akkor nem szereti egyikőtöket sem, és nem is szerette sohasem! Innentől kezdve pedig végképp nem lehet meghatározó ő másik két ember életével kapcsolatban!

Talán érdemes lenne pár hetet várni, amíg megnyugszik, ha ez nem történik meg, akkor nem barát. de az normális, hogy most dühös.

2011. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Hailey13 ***** válasza:
0%

szóval ő "mocskoskodik" veled? te se vagy különb b*zdmeg.

egyébként végülis nem lenne azzal bajom ha összejönnél végülis vele (mondjuk soha nem tennék ilyet az igaz barátnőmmel:)) hanem hogy most próbálod lejáratni az állítólagos legjobb barátnődet. undorító.;)

az ilyen kérdések külön idegesítenek, amikor tulajdonképpen írhatnánk 80an hogy NE te akkor is azt csinálod, amit akarsz. és ezzel sincs baj, de akkor minek kérdezed?:) miért mindenki itt várja a megerősítést?:)))

2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem nem akarom lejaratni a baratnomet ez az igazsag es azert irtam ki a kerdest mert erdekel a mas velemenye is!
2011. aug. 9. 17:40
 24/26 anonim ***** válasza:

ne hallgass azokra akik itt ócsárolnak, ők csak itt vezetik le a feszültségüket...

nem teszel rosszat a barátnőddel, ha fáj neki most, és sértődött, akkor sem. ez az élet, a te életed, nem tehettek az érzéseitekről, de az érzések nagyon fontosak: az igaz szerelem útjába nem szabad megsértődésnek állnia. mert ha a barátnőd szomorú is most vagy dühös, amit érez, annak nincs komoly alapja, nem egyéb, mint sértődöttség.

2011. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Most őszintén, melyik a fontosabb, igazabb érzelem?

A szerelem, vagy pedig az, hogy: "nem szeret, elhagyott, ráadásul összejött a legjobb barátnőmmel, akit utána ismert meg, hogy szakítottunk"

megértem, hogy az utóbbi fáj - normális esetben egy ideig.

de mondjuk örülni is lehetne, ugyan emiatt: "nem szeret, elhagyott - nos, az miatt sírni nem érdemes, akinek én nem kellek. még nagyon fiatal vagyok, legalább kiderült, hogy ő nem volt az igazi, és nem pazaroltam túl sok időt egy rossz kapcsolatra. viszont itt van a barátnőm, akinek nincs senkije, ők ketten miattam kerültek közel, kedvelték meg egymást. Lehet, ők ketten valóban összetartoznak, ahogyan mi nem. Legalább a barátnőm boldog lehet talán! Ráadásul valamelyest, a boldogságát nekem köszönheti. örülök ennek, mert szeretem őt, még ha egyben fáj is, hogy engem nem szeret, de kifogom bírni."

Azért kellene némi alázat az élethez.

És ez nem azt jelenti, hogy butaságok miatt mondjunk le arról, ami igazán számít. Inkább azt, hogy vannak helyzetek, amikor veszítenünk kell. és ez nem feltétlen baj. mert nem kell mindig nyerni. attól még maradhatunk győztesek.

2011. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát én férfi vagyok szóval csak azt tudom mondani hogy persze, jöjjél csak össze vele.
2011. aug. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!