Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba, de viszont neki van barátnője! Nem akarom, hogy szétmenjenek, de nem tudom mit csinálja? 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor ne csinálj semmit, ha nem akarod hogy szétmenjenek. vagy várd meg még szétmennek
2011. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén őket, és keress mást. Nincs is annál undorítóbb dolog, mikor valaki mások kapcsolatába belepiszkít. Ráadásul a korod is még elég zsenge, úgyhogy bőven van még időd megtalálni a párod.
2011. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még szép!Hogy nem mondasz senkinek semmit erről a dologról mivel egy búrjánzó kapcsolatot lennél képes szét robbantani? Maximum akkor próbálkozz be HA esetleg szét mennek! De szerintem annyi pasi rohangál manapság az utcákon csak találsz egy másikat!:) Sok sikert hozzá!
2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el, nem lenne szép dolog, ha miattad szétmenne a barátnőjével, főleg, hogy ő talán nem is érez irántad semmit a barátságon kívül. Fiatal vagy, fogsz te még bőven találni más pasikat. :)


(Csak egy apró megjegyzés: olyan, hogy de viszont, nincs. Vagy de, vagy viszont, a kettőt együtt nem használjuk.)

2011. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Várj amíg szétmennek és ha igen hozz össze a sráccal egy sétát vagy valami és ott győződj meg róla hogy ő akar-e többet mint barátság.Ha igen,küldj szép lassan egyértelmű jeleket felé,ha nem meg ápold tovább a jó barátságot és próbáld elérni hogy belédszeressen.De semmiképp ne tegyél addig SEMMIT amíg együtt vannak.Egyrészt mert iszonyatosan aljas dolog lenne,másrészt meg lehet hogy aztán "te tehetsz róla" és akkor lehet hogy magadnak is nehéz lesz elfogadni hogy tönkretetted a kapcsolatukat,és a srácnak is.
2011. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!